Recenze Partners

Recenze klientů na poskytované služby finančních poradců Partners, jejich jednání a profesionalitu. 
K přečtení recenzí Partners stačí pouze kliknout na jednotlivé modré ikonky.

 

Recenze našich klientů:

 

Renata Drozdová, vedoucí provozu, Tylovice, Rožnov pod Radhoštěm
poradce - Petr Palát

Poradce Partners mi pomohl s konsolidací úvěrů, měsíční úsporou financí optimalizací rodinných financí. Na poradenství od Partners se mi líbí individuální přístup příjemné vystupování a jednání.

 

Iveta Němcová, masérka, Praha 8
poradce - Petr Šot

Ačkoliv jsem zpočátku služby poradce odmítala, tak nakonec jsem ráda, že ho mám. Jako finanční poradce tomuto oslovení víc než dostál. Plně jsme překopali systém pojištění... Všechno mě nakonec vyšlo o dost levněji a to za dobrých podmínek, ať už to bylo pojistka na auta, domácnost či osobní pojištění. Každému Petra doporučuji a jsem ráda i celá moje rodina, že můžeme jeho služeb využívat!

 

Miloš Skýpala, majitel firmy, Valašské Meziříčí
poradce - Petr Palát

Díky řešení Petra Paláta došlo na základě požadavků naší společnosti ke značným daňovým úsporám formou firemních benefitů, a dále vhodnou volbou produktů pomohl vyřešit rezervy pro financování investičních záměrů naší firmy. Na Partners se mi líbí především vysoká kvalifikovanost v oboru.

 

Jaromír Kužela, učitel, Valašské Meziříčí
poradce - Petr Palát

Poradce Partners mi pomohl především vybrat vhodný ústav pro hypotéku, pomohl i s její realizací. Na poradenství od Partners se mi líbí spolehlivost, příjemná komunikace a solidní jednání.

 

Pavla Špundová, projektová manažerka, Praha-východ
poradce - JUDr. Milan Maška

Zjistila jsem, že všechno je o lidech, kterými se obklopujeme. Můj výběr byl výborný, jsem maximálně spokojená. Jsme s manželem společensky dobře orientovaní, máme přehled, ale na odborníky Partners zkrátka nestačíme. Nemyslela jsem si, že když je požádám o pomoc, budu o rok a půl později bydlet ve vlastním domě místo pronajatého a budu mít se stejným příjmem zajištěnou i budoucnost a stáří. Naučili mě, že peníze dělají peníze. Naučili mě rozvrhnout příjem tak, aby to bylo efektivní a mělo to smysl. Jsem ráda, že jsem se nebála svěřit do rukou Partners. DÍKY

 

Zuzana Urbanová, referentka zahraničního obchodu, Lanškroun
poradce - Tomáš Langr

Mé zkušenosti týkající se finančního trhu byly hodně negativní. Když jsem absolvovala první analýzu, čekala jsem nějaké podpisy smluv a přemlouvání, ale když schůzka probíhala v příjemném duchu a obohatila mě o spoustu nových informací, byla jsem překvapena. S další schůzkou dostaly mé finance smysluplný směr. Na Partners oceňuji objektivitu, tato firma se ubírá správným směrem a podle mých zkušeností kladou velký důraz na vzdělávání svých poradců a tím pádem mám i já vždy přesné informace.

 

Martin Veselský a Iveta Rutová, Světlá nad Sázavou
poradce - Ivo Chládek

Ivo Chládek dokázal naší rodinné kasičce ušetřit pomalu 800 tisíc svou vytrvalostí a zvládnu refinancovat náš meziúvěr ze stavebního spoření a domluvit nám u nové banky takové podmínky, že díky nim se máme v budoucnu nač těšit. Svou usilovnou prací dokázal naší duší dodat finanční klid. Náš poradce se zapsal do naší mysli a je to člověk, kterému jsme vděčni za jeho přístup a nasazení, a na kterého rozhodně nezapomeneme. Poradenství Partners má tzv. "hlavu a patu".

 

Ing. Tomáš Škorpa, vedoucí projektu, Jaroměř
poradce - PETR Sedláček

Můj poradce mi ukázal i jiné možnosti než chodit na pobočky, kde mi pouze něco nabízejí a neptají se mne na mé potřeby. Líbí se mi seriózní jednání a osobní přistup při řešení běžných problémů.

 

Jan Tobiáš, ředitel krajského soudu, Chuděrov
poradce Brückler

Jako ekonom jsem žil v iluzi, že znám finanční trh a jeho produkty a radit nepotřebuji. Partners v zastoupení M. Brücklerem mě svou činností přesvědčil o smyslu finančního poradenství. I přes osobní přístup a služby "mé" banky bych neměl čas a nikdy nedosáhl vyjednané úrokové sazby u hypotéky a osvobození od poplatků.

 

Tomáš Fulka, technik a DJ, Náchod
poradce - PETr Sedláček

Petr mi pomohl s vyjednáním super podmínek při realizaci hypotéky. Nyní jsem v klidu, protože mám někoho z oblasti financí, na koho se mohu s důvěrou obrátit. Petra mohu vřele doporučit, srozumitelnou formou mi vysvětlil vše, o co jsem se zajímal a dosáhli jsme tak unikátního řešení při financování mého bydlení.