Gabriela Beránková Kudrnová

ředitelka HR a vzdělávání a členka představenstva

Gabriela Beránková Kudrnová

Vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a od 16 let získávala zkušenosti na asistentských pozicích ve finančním sektoru i mimo něj. Do světa financí našla cestu v roce 2004 a z poradkyně a manažerky se v roce 2010 vypracovala na vedoucí Klientského centra Partners na Václavském náměstí a projektovou manažerku pro centrálu Partners. Od roku 2013 působí jako ředitelka HR a vzdělávání.

Před čtyřmi lety dala jako nová předsedkyně zbrusu novou tvář Etickému výboru Partners, který dodnes funguje pod její taktovkou. Zastřešuje projekt Watchdog (kontrolní systém společnosti), vzdělávání pro franšízy Partners market, rozvíjí projekt VIP poradenských kanceláří, věnuje se spolupráci s vysokými školami a dalším projektům.

Spravedlnost a dobré jméno společnosti jsou pro ni na prvním místě, a proto se za ně bude bít s velkým nasazením a vášní. Kromě toho se věnuje již řadu let zpěvu, hovoří anglicky a německy.


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku