Petr Bartoš

člen představenstva a ředitel Operations

Petr Bartoš

Vystudoval obor Matematická Informatika na Fakultě Informatiky Masarykovy Univerzity v Brně. Na škole dále působil do roku 2007 jako vývojář geografického informačního systému pro správu univerzitní páteřní sítě.

Během studia a zaměstnání na fakultě se věnoval analýze, návrhu a implementaci informačních systémů, zejména se věnoval tvorbě webových aplikací s velmi širokým rozsahem funkčností, letech 2005 a 2006 pak vývoji software pro manažery německé finančněporadenské společnosti.

Ve společnosti Partners působí od počátku firmy, začínal jako řadový vývojář a podílel se na iniciálním nastavení všech procesů Operations a byl odpovědný za jejich realizaci v oblasti IT. Od roku 2008 pak působil na pozici vedoucího IT, od roku poloviny roku 2009 pak jako ředitel úseku Operations. Mezi jeho hlavní kompetence patří zajištění procesů zpracování produktových smluv a rozvoj IT systémů a infrastruktury.

Ve volném čase se věnuje hraní počítačových her, četbě fantasy a sci-fi literatury a historickému šermu.

 


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku