Tatiana Purdiaková

členka představenstva a finanční ředitelka

Tatiana Purdiaková

Vystudovala Poľnohospodárskou Univerzitu ve slovenské Nitře, Fakulta ekonomiky a manažementu a zároveň je členkou Asociace certifikovaných účetních (ACCA).

Tatiana má bohaté zkušenosti s finančním řízením společností jak z tuzemska, tak i ze zahraničí. Do Partners přišla ze skupiny European Property Group, kde působila od roku 2009 jako finanční ředitelka a řídila procesy týkajících se financí a správy majetku budov, jako jsou Palladium Praha či Praha City Centre. Předtím působila mimo jiné také ve společnostech Altron, a. s., Maersk Czech Republic s.r.o., KPMG v Kataru či YAM Publication, Ltd., Glasgow ve Velké Británii.

V srpnu 2012 nastoupila na pozici finanční ředitelky společnosti Partners Financial Services a od ledna 2014 je členkou představenstva. Je zodpovědná za správu financí, rozpočtů, účetních operací, finančních auditů a cash flow společnosti. Na starost má zejména přípravu vstupu společnosti Partners na burzu a také spolupráci s KPMG.

Jejím rodným jazykem je slovenština, dále hovoří anglicky a rusky. Má syna Filipa a ve volném čase se věnuje hlavně sportovním aktivitám, tanci, kulinářství, cestování a rodině.


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku