Pavel Borský: O své finance se postarám sám

O své finance se postarám sám

Když mi na začátku roku 2006 zavolal kamarád a spoluhráč z fotbalu, že by se mi chtěl starat o finance, po deseti vteřinách jsem ho utnul se slovy, že se o své finance postarám sám. Tím skončil náš telefonát i spolupráce. Asi po dvou měsících mi telefonoval Tomáš Grec z Partners, kterého jsem předtím neznal. Měl na mě kontakt právě od toho kamaráda z fotbalu. Hledal schopné manažery do svého týmu. Byl jsem v té době nespokojený v zaměstnání, proto jsem se schůzkou souhlasil.

Za klienty chodit nebudu!

V kanceláři Tomáše Grece jsem byl poněkud rozladěn tím, že se jedná o finance: měl jsem z minulosti negativní zkušenost s firmou MBI, kde nás na prvním školení naučili prodávat kapitálové životní pojištění každému na potkání a logicky jsem očekával něco podobného. Začal jsem naši schůzku se založenýma rukama a překříženýma nohama se slovy: „Já k žádným klientům chodit nebudu! A teď mi ukažte, co pro mě máte!". Dodnes nechápu, proč Tomáš schůzku okamžitě neukončil a neposlal mě zpět do kolbenky, v mém případě do výrobny židlí, kde jsem pracoval jako obchodník. Každopádně jsme se po devadesáti minutách loučili s tím, že to společně zkusíme. Začátky byly velmi komplikované. S nadřízeným jsme se vídali přibližně jednou měsíčně, mezitím jsem se oženil a asi šest měsíců od pohovoru jsem byl na první klientské schůzce. Trvalo mi ještě dalších šest měsíců, než jsem začal ve financích pracovat na plný úvazek. Přesto (nebo možná právě proto) naše spolupráce s Tomášem Grecem trvá již tolik let. Díky, Tomáši!

Proč zrovna Partners?

Pracuji v obchodě od roku 2001 a zjistil jsem, že komunikovat s lidmi a uspokojovat jejich potřeby je to, co mě baví a naplňuje. Dříve jsem obchodoval s židlemi, dnes s informacemi, ale princip je pořád stejný: naslouchat, budovat důvěru, vytvářet vztah a plnit přání druhé strany. Partners mi pro to vytvářejí optimální podmínky a bonusem navíc je maximální flexibilita. Opustil jsem cestu budování týmu, zabývám se pouze servisem pro klienty a mám naprostou volnost v organizaci času pro sebe, rodinu i práci. A to je super.

Pavel Borský


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku