Zkušenosti klientů Partners

Pavla Špundová, Škvorec

Můj poradce pomohl mojí rodině zařídit nové bydlení podle našich představ. Naše situace s vyřizováním hypotéky byla velmi komplikovaná, počínaje záznamy v registru, nedostatečnou zástavou pro banku, nízkou bonitou. Mohu zodpovědně říct, že bez našeho poradce bychom takovými peripetiemi nedokázali sami projít tak, abychom bydleli v krásném novém domě. Náš poradce nám nastavil rozpočet, přehodnotil naše finance tak, abychom měli zajištění pro nás i děti a ještě si mohli koupit dům. Jak se říká: klobouk dolů.

Jakub a Klára Geislerovi, Brno

Poradce Partners nám pomohl s mnoha záležitostmi – od hypotéky přes pojištění (životní, úrazové, domu a domácnosti), penzijní fond až po zcela nezištnou zásilku papíru pro brněnskou základní školu vzdělávající děti s autismem. Na poradenství Partners se nám líbí pocit, že jsme VIP klienti. Poradce se přizpůsobí našim možnostem a požadavkům a šetří nám tak čas, který můžeme věnovat něčemu jinému.

Iveta Němcová, Praha

Petr Šot z Partners mi před nějakou dobou nabídl své služby. Ačkoliv jsem zpočátku odmítala, nakonec jsem ráda, že ho mám jako finančního poradce. Tomuto oslovení více než dostál. Naučil mě, jak zacházet s penězi, úplně jsme překopali systém pojištění. Všechno mě nakonec vyšlo mnohem levněji a za dobrých podmínek. Uzavřeli jsme i důchodové připojištění a díky tomu se teď cítím lépe, že na stáří budu zajištěna.

Ing. Pavel Cihlář, Ph.D., Tuchoměřice

Poradce Partners nám pomohl především v oblasti financování bydlení, což nám ušetřilo čas a především peníze. Zároveň jsme získali cenné informace týkající se různých efektivních způsobů spoření. Na poradenství Partners se mi líbí především osobní přístup a profesionalita v jednání.

Vendula Valčíková, Karviná

Slečna poradkyně mi vysvětlila potřebnost životního pojištění, které pro mě do té doby nebylo důležité. Stejně tak pomohla i dalším členům mé rodiny, hlavně mému (budoucímu) tchánovi, kterému vyřídila hypotéku, která byla velice složitá a už jsme ani nedoufali, že bude přes veškeré komplikace schválena, ale poradkyně se s bankami rvala jako lev. Mému otci zase pomohla konsolidací snížit měsíční splátky a zbavit ho nevýhodných úvěrů. Poradci Partners opravdu pomáhají lidem a nedělají to jen ve svůj prospěch.

Lída Michalcová, Prostějov

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Martinovi Horákovi a Partners pogratulovat k tak skvělému a obětavému zaměstnanci. Ocitla jsem se ve velmi tíživé situaci, kdy jsem po téměř 25 letech u jedné firmy obdržela výpověď v rámci reorganizace a dostala se do situace, kdy nebylo možné nadále splácet úvěry, které jsem si pořídila. Pan Horák mi pomohl vyřešit moji situaci a našel způsob, jak mi pomoci. Děkuji vaší společnosti a garantuji vám jen ty nejlepší reference u mých přátel a známých.

Jiří Lindr, Broumov

Poradce Partners mi pomohl najít důvěru k finančnímu trhu. Poznal jsem profesionální službu, o níž jsem dosud nevěděl. Rozšíření obzorů na finančním trhu mi pomohlo uvědomit si, co všechno mohu jako klient požadovat. Jako profesionální fotbalista se v rukou Partners cítím naprosto komfortně. Pokud budu cokoli řešit v oblasti financí, s důvěrou se obrátím na svého finanční ho poradce Partners.

Jana Zichová, Praha

Moje velké poděkování přichází po sedmi letech spolupráce, kdy oceňuji zejména maximálně profesionální přístup a pečlivost, kreativní řešení v různých situacích či při náhlých změnách, opravdu kvalitní péči, poskytování klíčových informací pro rozhodování, 100% spolehlivost a tím pádem moji 100% důvěru.

Kateřina Složilová, Nový Malín

První i každé další setkání s poradkyní Partners bylo příjemné. Vše mi bylo vysvětleno, každá otázka zodpovězena. Dle mých představ a možností mi byl vypracován finanční plán. Líbí se mi, že je každý klient řešen individuálně, protože to co je pro někoho vhodné, pro jiného být nemusí. Velkým plusem je pro mě to, že pro poradce práce nekončí podpisem smlouvy (což je mimochodem také výhoda, protože veškeré papírování vyřeší za mě). I dál se zajímá – jestli se něco nezměnilo, zda není třeba některé produkty upravit, upozorňuje mě na nové možnosti. Mé zkušenosti s Partners jsou jen pozitivní, s vybranými produkty jsem spokojená. Partners jsou pro mě synonymem profesionality a je to opravdu finanční poradenství jinak. Jinak než u nás bývalo zvykem.

Michal Kopecký, Doksany

Petra Holovinová mi pomohla s jednáním v bance, vyjednala slevu na úrokové sazbě a při refixaci jsme refinancovali u jiné banky. Ušetřila mi nemalé finanční prostředky a naučila mě jinak přemýšlet o financích a možnostech na finančním trhu. Naučila mě tvořit rezervy, o kterých jsem si myslel, že je jako majitel firmy nebudu potřebovat. Na poradenství Partners se mi líbí především profesionalita, snaha najít řešení nestandardních situací a servis 24 hodin denně.

npor. Bc. Lukáš Picek, Černá u Bohdanče

Finanční poradce mi vyjednal exkluzivní podmínky při řešení hypotéky a zároveň připravil super zajištění mé osoby. Jelikož jsem voják, tak je pro mě zajištění důležité vzhledem k rizikům. Spolupráce s poradcem je paráda. Připadám si jako v práci: vydám příkaz a hlásí se jen splnění úkolu. A to nemluvím o tom, že mi samozřejmě ušetřil dost peněz a otevřel oči na trhu financí.

 

 


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku