Poradenství

Společnost Partners Vám nabízí svou službu - finanční poradenství JINAK. Stáváme se celoživotními partnery a rádci v oblasti osobních financí, pomáháme klientům řešit všechny otázky týkající se peněz.

Díky finančnímu plánu, který poradce Partners ušije na míru každému klientovi, si můžete splnit své krátkodobé i dlouhodobé cíle. Může to být například sen o vlastním domě za městem, o novém bytě pro děti, o úsporách na studium vašich dětí na prestižní zahraniční univerzitě či sen o cestování a příjemných letech bez nouze strávených ve stáří.

Protože zajišťujeme komplexní poradenství zahrnující všechny oblasti osobních financí, finanční plán myslí nejenom na vaše sny, ale také na vaše obavy. Zajistíme váš příjem pro takové nepříjemné události, jako je úraz, dlouhodobé léčení, ztráta zaměstnání nebo invalidita. Pokud již máte z uplynulých let různé pojistné smlouvy a další smlouvy na finanční produkty, finanční poradce z Partners vám pomůže posoudit, zda skutečně odpovídají vašim potřebám a stávající životní situaci.

Na těchto stránkách se dozvíte, jak probíhá spolupráce s finančním poradcem Partners. Nemusíte tak mít nepříjemný pocit z toho, že nevíte, co vás na schůzce s poradcem čeká, na co se vás bude ptát, co vám může nabídnout. Také se dozvíte, kdo to vlastně finanční poradce Partners je, jakými etickými pravidly se při práci s klienty řídí a jaké má odborné znalosti pro to, aby vám mohl skutečně kvalifikovaně s financemi radit. To, že nabízíme skutečně komplexní služby ve všech oblastech osobních financí, vám ukážeme v popisu toho, s čím vším Vám může poradce Partners pomoci.

 

Jsme nezávislou společností, která spolupracuje s mnoha desítkami finančních institucí. Podívejte se, že vám můžeme nabídnout široké portfolio finančních produktů a provést jejich důkladné srovnání. Zde naleznete přehled bank, pojišťoven, investičních společností, stavebních spořitelen a dalších finančních institucí, se kterými Partners spolupracují.

Finanční poradenství JINAK znamená, že se nespokojujeme jen s aktuální nabídkou na trhu, ale navíc pro naše klienty analytické oddělení Partners spolu s obchodními partnery vytváří exkluzivní produkty, které nabízí pouze poradci naší společnosti.

 • Poradenství dle Partners

  Provedeme vás spoluprací klienta a poradce Partners tak, abyste věděli, co Vás čeká.

 • Kdo je poradce?

  Každý poradce v Partners se musí vzdělávat a dodržovat etický kodex.

 • S čím pomůžeme

  Jaké jsou oblasti vašich osobních a rodinných financí, které vám finanční poradce Partners může pomoci správně vyřešit?

 • Naši Partneři

  Mezi naše obchodní partnery patří více než pět desítek finančních institucí. Jsou to největší banky, pojišťovny, investiční společnosti a další.

 • Reklamační řád

  Máte připomínky k naší službě? Ozvěte se nám a budeme je s Vámi řešit.

 • Whistleblowing

  Máte připomínky k naší službě? Ozvěte se nám a budeme je s Vámi řešit.

 • Zásady spolupráce

  Ke stažení:

 • Os. údaje

  Soubory ke stažení:


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku