S čím vám může finanční poradce Partners pomoci?

Máte pocit, že žádného finančního poradce nepotřebujete? Že pojistek už máte uzavřených dost, že Vám stejně žádné peníze na nic dalšího nezbývají, že Vám dostatečně poradí paní na přepážce banky, že si sami dokážete své finance řídit nejlépe?

Mýlíte se, kvalitního a nezávislého finančního poradce totiž potřebuje úplně každý.

Právě proto, aby dal změti uzavřených smluv řád a prozkoumal, zda vůbec má smysl pojistky dále platit a zda řeší Vaše skutečné potřeby. Právě proto, aby Vám pomohl Vaše příjmy a výdaje uřídit tak, aby Vám na konci měsíce zůstaly peníze na to, co potřebujete. Právě proto, aby na základě analýz centrály Partners porovnal nabídku většiny bank a pojišťoven na českém trhu a pomohl Vám vybrat produkt, který je pro Vás nejvhodnější, a ne právě ten, který zrovna nabízí Vaše banka. Právě proto, aby Vás přinutil se nad svými osobními financemi zamyslet, abyste se o své peníze konečně začali skutečně efektivně starat.

Rady finančních poradců Partners jsou objektivní a nezávislé, protože naši společnost nevlastní žádná jedna banka ani pojišťovna. Naopak spolupracujeme s více než pěti desítkami finančních společností na českém trhu: bankami, pojišťovnami, investičními společnostmi. Provize Partners vyplácené poradci za daný produkt jsou srovnané: poradce tak není motivován preferovat jednu společnost na úkor druhé kvůli odměně. Vybírá do Vašeho portfolia skutečně ty nástroje, které nejlépe vedou ke splnění Vašich požadavků, prání a cílů.

To play this video you need Adobe Flash Player.
Download it from the Adobe website.

S čím vám pomůže finanční poradce

Finanční poradenství podle Partners je komplexní služba, která klientům pomáhá řešit všechny peněžní otázky.

Co jsou ale oblasti, které vás zajímají nejčastěji a se kterými vám můžeme pomoci?


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku