Zhodnocení volných peněz

Chcete si spořit dlouhodobě, investovat na dva roky i deset let a rádi byste se dozvěděli více? Finanční poradce Partners vám může poradit do čeho investovat a různé nástroje pravidelného i jednorázového investování rovnou zprostředkovat. Zprostředkováváme investice* do podílových fondů různého typu, rizikovosti, od různých investičních společností. Budeme vás informovat o všech podmínkách Vaší investice.

Díky tomu získáte dost informací pro to, abyste se mohli správně rozhodnout pro takovou formu investování, která vám bude vyhovovat.

 

* Společnost Partners jako investiční zprostředkovatel poskytuje hlavní investiční službu podle § 4 odst. 2 písm. a) zákona č. 256/2004 Sb., tedy přijímání a předávání pokynů týkajících se investičních nástrojů a hlavní investiční službu investičního poradenství podle § 4 odst. 2 písm. e) zákona č. 256/2004 Sb.

 

 

 


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku