Projekty

Partners dělají finanční poradenství JINAK. Znamená to mimo jiné i to, že neustále přicházíme s novými projekty a aktivitami. Vedle kvalitního finančního poradenství jsme se jako první finančněporadenská společnost na českém trhu zaměřili také na poskytování základních bankovních služeb, které jsou připraveny exkluzivně pro klienty Partners.

V roce 2011 jsme založili vlastní investiční společnost s nabídkou unikátních podílových fondů Partners Universe.

Vzdělávání

Dceřiná společnost Partners Akademie přichází s jedinečnými projekty v oblasti vzdělávání určenými především pro poradce Partners, ale i pro třetí strany. Protože chceme, aby poradci Partners byli z hlediska znalosti finančního trhu a produktů naprosto na špičce a mohli klientům poskytovat kvalitní službu, přivedli jsme v roce 2011 do České republiky certifikát EFA. Tento uznávaný evropský certifikát potvrzuje vysoké odborné znalosti poradce a lidé z Partners jsou v Česku prvními, kdo ho získali.

Média

Velký důraz klademe na zvyšování finanční gramotnosti široké veřejnosti. K tomu slouží například spolupráce s Českou televizí na pořadu Krotitelé dluhů, ale také poskytování zajímavých a aktuálních informací o finančním trhu, ze světa osobních financí a makroekonomiky. Proto Partners založili již v roce 2008 on-line finanční magazín www.FINMAG.cz, který přináší čtivé články o světě financí a poradenství a pestré diskuse na tato témata.

V roce 2010 koupili Partners server o financích www.penize.cz, na kterém návštěvník najde vedle článků, poradny a diskusí i užitečné nástroje, jako jsou kalkulačky a porovnávání produktů. Během jednoho roku se z webu peníze.cz stal nejčtenější český portál o financích, který má půl milionu návštěv měsíčně.

Dovolte, abychom vám představili nejzajímavější projekty společnosti Partners.


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku