Partners market

Vše o penězích pod jednou střechou!

Partners markety jsou franšízové pobočky kombinující nezávislé finanční poradenství, komplexní Partners bankovní služby UniCredit Bank a nabídku stovky finančních produktů od více než 50 finančních institucí.

Partners markety, franšízové reprezentativní pobočky společnosti Partners, jsou unikátní právě šíří své nabídky, kdy na jednom místě mohou klienti vyřídit vše z oblasti rodinných i osobních financí, od bankovních služeb s on-line zpracováním, až po úvěrové, pojistné, spořicí a investiční produkty. Prodloužená otevírací doba včetně víkendů, možnost domluvení konkrétního termínu schůzky, příjemný a perfektně proškolený personál a přátelská atmosféra jsou na Partners marketech samozřejmostí.  Součástí většiny Partners marketů jsou též bankomaty a bankovní koutky UniCredit Bank.

Partners markety se nacházejí zejména v menších a středních městech či městských částí s cca 10 až 30 tisíci obyvateli. V únoru 2015 byla zprovozněna 50. pobočka. Celkově by síť Partners marketů mělo tvořit kolem 250 poboček a kvalitní finančně-poradenské služby budou k dispozici doslova po celé České republice.

Přijďte se sami přesvědčit, že jde o nejlepší místo, kde vám poradí s vašimi financemi.

Seznam poboček Partners market naleznete zde.

Mapa pokrytí Partners markety

10 DŮVODŮ proč Partners market

1. Nezávislost

Nevlastní nás žádná banka ani pojišťovna a naši pracovníci dostávají rovné provize za daný typ finančního produktu.

 2. Komplexnost

Poradíme vám se všemi oblastmi osobních financí, od povinného ručení přes hypotéku až po bankovní učet.

 3. Ochota

Uvítáme vás vždy s úsměvem a nenecháme vás zbytečně čekat.

4. Individuální přístup

Jste pro nás jedinečná osobnost a zajímá nás vaše konkrétní situace, přání a sny.

5. Flexibilita

Jsme tu pro vás, když potřebujete. Ráno před prací nebo po ní. Naše dveře jsou vám otevřené i v sobotu.

6. Informace

Chceme, abyste se mohli na finančním trhu správně rozhodnout. Proto vám u každého řešení řekneme jeho výhody i nevýhody.

7. Nabídka

Vybíráme pro vás z nabídky více než 50 finančních institucí a stovek produktů. Výhodnost našich produktů potvrzuji testy nezávislého analytického serveru produktovelisty.cz.

8. Zodpovědnost

Za současné i bývalé poradce Partners zodpovídáme a každou nespokojenost klienta řešíme do 30 dnů.

9. Jistota

S ročním obratem přes 1,2 miliardy korun patříme k největším hráčům na trhu. To vám dává jistotu silného partnera a toho, že se budete mít vždy kam obrátit a dovolat.

10. Servis

Jsme s vámi v kontaktu i díky servisním kampaním a klientskému newsletteru. Můžete využívat unikátního klientského portálu mojePartners pro správu osobních financí.

Piktogramy Partners markety 

 

 

« Previous 1 2 3 4 8 11 14 Next »

Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku