Administrátor procesů Daily Banking

CENTRÁLA V PRAZE

Připravujeme plně cloudovou banku

O nás

Partners Banka přichází s revolučním konceptem plně cloudové banky, která překonává tradiční bankovní modely a využívá nejnovější technologie, včetně umělé inteligence. Společně s námi můžeš být součástí této inovativní transformace bankovnictví. Začátkem roku 2024 spustíme novou éru bankovnictví, která posune hranice a přinese klientům jednoduchost, modernost a efektivitu. Nabízíme nekonečný prostor všem, kdo mají ambice uplatnit své schopnosti a dovednosti.

A u toho chcete být!

Hledáme seniorního administrátora na zpracování transakcí do denního bankovnictví, který nám pomůže provozovat nejnovější a nejmodernější banku na trhu. Tvé pole působnosti bude velmi široké od plateb přes platební karty až po procesy přímo obsluhující klienty. V rámci jedné oblasti získáš hlubší specializace a budeš si je moci vyzkoušet. Za velmi krátkou dobu se tak naučíš celou provozní část banky.

 

Co tě na pozici čeká?

  • Podpora denního provozu klíčových procesů banky, např. zakládání nových účtů. Naše procesy jsou zpravidla automatizované, proto půjde hlavně o nápravu situací, kdy se vše nedopadlo hned napoprvé. Občas to tedy bude i trochu detektivní práce.
  • Zpracování klientských požadavků přicházejících různými kanály, např. z call centra nebo z datové schránky.
  • Zpracování denních rutin nutných pro bezproblémový chod, např. provedení základních kontrol v oblasti domácích plateb.
  • Účast na dalším vylepšování našich procesů.

 

Vdechni nápadům života

Podílej se na inovaci a kultivaci českého bankovního trhu, staň se jeho přímou součástí. U nás oceníš plochou organizační strukturu, přímou spolupráci v kolektivu, velkou míru samostatnosti a možnost profesního rozvoje. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově a širokou škálu benefitů. Nudit se rozhodně nebudeš, náplň bude pestrá. Dostaneš příležitost i prostor uplatnit své nápady a být u zrodu moderní banky.

Využij této mimořádně atraktivní pracovní nabídky a dej nám o sobě vědět! 

Chci být součástí týmu

Chráněno službou reCaptcha (ochrana soukromí - smluvní podmínky)

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení