Je nám líto, tato pozice je již obsazena

Aktuální pracovní nabídky naleznete zde

Collateral Specialist

CENTRÁLA V PRAZE

Staň se součástí naší nové banky!

O CO JDE

Finanční skupinu Partners rozšiřujeme o vlastní retailovou banku. Bude to první poradenská banka na českém trhu, která prostřednictvím své aplikace a dalších kanálů nabídne klientům skvělý finanční servis postavený na správě finančních smluv a osobním plánování.

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME

Někoho, kdo ví, co funkce Collateral je a má již zkušenost z jiného bankovního prostředí. Bez praxe a znalosti této funkce se neobejdeš. Osobnost, která dokáže nastavit proces ocenění a průběžného hodnocení zajištění retailových obchodů v nové digitální bance. Specialistu, který se po technické stránce postará o agendu od zajištění až po ukončení úvěrové smlouvy klienta. Bude mít na starost celý průběh životního cyklu úvěrové smlouvy tak, aby vše běželo hladce, rychle a ke spokojenosti klienta. Člověka ochotného nést zodpovědnost, pracovat samostatně a koordinovat projekty.

 

CO POŽADUJEME

  • Znalost procesního řízení a fungování bankovních procesů
  • E2E (end-to-end) proces ocenění zajištění retailových obchodů včetně metodiky a postupů. Konkrétně oceňování, supervize, spolupráce s třetími stranami a následné pravidelné přeceňování portfolia nemovitostí
  • Tvorbu a archivaci úvěrové a zajišťovací dokumentace
  • Zadávání, následnou kontrolu a aktualizaci úvěrových linek a zajištění v systému banky
  • Schopnost multitaskingu, flexibilitu a chuť hledat nová řešení
  • Příjemné a profesionální vystupování, schopnost komunikovat s kolegy z právního, risku a collections
    Výbornou uživatelskou znalost PC
     

CO ZA TO

Příležitost pro ty, kteří chtějí víc tvořit, a přesto mají rádi bankovnictví. Pokud tě baví rozsáhlá a různorodá agenda, možnost nastavit si vše podle sebe a být důležitou součástí banky, tak hledáme právě tebe. Zatím jsme malá parta nadšenců, vládne u nás přátelská atmosféra a lidský přístup. Nabízíme pěkné kanceláře s moderními technologiemi v Praze na Chodově, dobrou kávu, příspěvek na stravování, středeční obědy zdarma. Podporujeme školení a využít můžeš další z řady firemních benefitů – sick days, cafeterie, Multisportkarty. NB a telefon je samozřejmostí stejně jako firemní akce, příspěvek na penzijní připojištění, dny zdraví (očkování, vitamínové balíčky), pěkná relax zóna s občerstvením. A pokud budeš potřebovat klid na práci, home-office to jistí.

Být u stavby a spuštění nové banky je jedinečná příležitost sama o sobě. Chceš být u toho? Tak nám neváhej poslat svůj strukturovaný životopis na e-mail: stepanka.svatkova@partners.cz

 

 

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení