Je nám líto, tato pozice je již obsazena

Aktuální pracovní nabídky naleznete zde

Collections Specialist

CENTRÁLA V PRAZE

Pojďte s námi budovat novou moderní banku!

O PROJEKTU

Rozhodli jsme se rozšířit finanční skupinu Partners a postavit si vlastní banku! Pro klienty, pro poradce. Měníme status quo a dobýváme trh po svém. Věříme, že dokážeme vybudovat proklientskou banku, která nabídne perfektní základní služby širokému retailu, propojí komplexní poradenství a bankovnictví v počítači i mobilu.

KDO JSME

Jsme parta nadšenců, která už společně prošla nejedním úspěšným projektem. Náš plán je postavit banku na zelené louce. Předtím ale musíme všechno připravit – definovat, sepsat, vyzkoušet a poté implementovat.

CO POTŘEBUJEME

Do projektu hledáme nového specialistu Collections, který využije zkušenosti a technické znalosti a postará se o agendu tak, aby vše běželo hladce, rychle a efektivně. Bude schopen produktivně spolupracovat s kolegy z klientského servisu, s inkasními agenturami, externími i interními právníky a nacházet nejlepší byznysová řešení.

CO TI NESMÍ CHYBĚT 

  • Znalost anglického jazyka (B2)
  • Dobré komunikační a analytické schopnosti
  • Pracovní zkušenosti v Retail Collections (5+)
  • Samostatnost, plná odpovědnost za svou práci, schopnost řešit komplexní úkoly
  • Pozitivní přístup k týmové práci
  • Zkušenosti s účastí na projektech
  • Prezentační dovednosti

 

NA ZÁVĚR

Podílej se s námi na inovaci a kultivaci českého bankovního trhu – staň se jeho součástí. U nás oceníš plochou organizační strukturu, přímou spolupráci v kolektivu, velkou míru samostatnosti a možnost profesního rozvoje. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově a širokou škálu benefitů. Nudit se rozhodně nebudeš, náplň bude pestrá. Dostaneš příležitost i prostor uplatnit své nápady a být u zrodu moderní banky.

 

Troufneš si? To jsme rádi! Tak neváhej, pošli nám svůj životopis na e-mail: stepanka.svatkova@partners.cz, nebo si napiš o další informace.

 

 

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení