Finanční manažer

CENTRÁLA V PRAZE

Kdo jsme

Partners Securities, a.s. je součástí silné finanční skupiny Partners. Jsme skupina s velkými vizemi i kapitálem na jejich realizaci, nejsme korporace, promluvit si s majitelem proto není sci-fi. Snažíme se měnit zaběhlé pořádky ve finančním sektoru, jsme inovátoři s novými koncepty.

Máme vlastní investiční společnost a nemovitostní fond Trigea, životní pojišťovnu Simplea, Rentea penzijní společnost, síť kamenných poboček, vydavatelství Next Page Media (web peníze.cz, časopisy Finmag, Heroine a Football Club) a spouštíme první poradenskou Partners Banku.

V investicích více než 150 tisícům klientů spravujeme přes 45 miliard korun a věříme, že nový vlastní obchodník s cennými papíry posune úroveň našich služeb v této oblasti na další úroveň.

Koho hledáme

Hledáme člověka, který za to umí vzít, nebojí se zodpovědnosti a dokáže od nuly budovat finance a reporting v nově vznikajícím obchodníkovi s cennými papíry. Nehledáme teoretika, který doufá, že se schová ve velkém týmu.

Po postavení obchodníka Ti rádi dáme příležitost nahlédnout pod pokličku financí i v dalších investičních entitách v naší finanční skupině.

Za co u nás budete odpovědný?

 • Za nastavení účetních postupů a procesů souvisejících s účetnictvím obchodníka s cennými papíry.
 • Za nastavení postupů a procesů pro automatizovaný regulatorní reporting obchodníka s cennými papíry pro ČNB.
 • Za zastřešení každodenního provozu obchodníka s cennými papíry z pohledu účetnictví, regulatorního reportingu a kapitálové přiměřenosti.
 • Za spolupráci na finančním plánování a rozpočtování s vedením společnosti a skupinovým týmem Financí.
 • Za spolupráci s externími auditory při auditu a přípravě výročních zpráv.

Co od Vás očekáváme?

 • Vysokoškolské vzdělání v oboru financí, účetnictví nebo ekonomie.
 • Minimálně 4 roky praktických zkušeností v oblasti financí, účetnictví nebo controllingu ve finanční instituci působící v oblasti obchodování s cennými papíry, příp. zkušenosti s auditem bankovních či nebankovních obchodníků s cennými papíry.
 • Dobré porozumění problematice obchodování s cennými papíry a alespoň základní znalost regulace podnikání na kapitálovém trhu.
 • Vynikající komunikační a prezentační schopnosti, zkušenost s vedením týmu.
 • Samostatnost, odpovědnost a smysl pro detail.
 • Znalost IFRS.

Co nás potěší?

 • Základní znalost problematiky provozu a účtování investičních nebo penzijních společností a investičních nebo penzijních fondů.
 • Znalost účetního systému Navision.
 • Základní znalost systému SDAT ČNB.

Na závěr

Zatím jsme malá parta nadšenců, ale jsme součástí velké finanční skupiny Partners – v tom je naše síla. U nás oceníte plochou organizační strukturu, přímou spolupráci v kolektivu, velkou míru samostatnosti a malý akční tým kolegů. Nabízíme zajímavou a samostatnou práci v dynamicky se rozvíjející finanční skupině a stabilním odvětví. Díky projektům napříč naší finanční skupinou budete mít možnost v oblasti financí a investic neustále odborně růst. Jde o příležitost být od začátku při budování obchodníka s cennými papíry.

Máme pěkné kanceláře v Praze na Chodově, nabízíme širokou škálu benefitů. Dostanete příležitost i prostor uplatnit své nápady – nesvazují nás žádné skupinové předpisy a reporty. Na pracovišti se to navíc hemží fajn kolegy, kteří mají společný cíl – být součástí těla dynamické a úspěšné finanční skupiny Partners.

Chci být součástí týmu

Chráněno službou reCaptcha (ochrana soukromí - smluvní podmínky)

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení