Je nám líto, tato pozice je již obsazena

Aktuální pracovní nabídky naleznete zde

Specialista reportingu/výkaznictví

CENTRÁLA V PRAZE

KDO JSME

Jsme parta nadšenců, která už společně prošla nejedním úspěšným projektem. Náš plán je postavit banku na zelené louce, ale předtím musíme vše připravit – definovat, sepsat, vyzkoušet a poté implementovat. Věříme, že dokážeme vybudovat proklientskou banku, která nabídne perfektní základní služby širokému retailu, propojí komplexní poradenství a bankovnictví v počítači i v mobilu.

 

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME

Osobnost, která má praxi v oblasti regulatorního reportingu ve finanční instituci, a to nejméně 3 roky. Pro nás nutná podmínka.

Někoho, kdo se orientuje v metodikách EBA, MEVTB. Nesmí ti chybět analytické myšlení a orientace na detail. Znalost MS Office, hlavně Excelu, bereme jako samozřejmost. Výhodu budeš mít, pokud znáš SW STAR.NET a máš zkušenost s prací SQL. Nesmíš se bát říct svůj názor, diskutovat a spolupracovat s kolegy ať už z finančního/účetního týmu, či s interním a externím auditem.

Pokud jsi na vše odpověděl/a „ano“, zřejmě jsme tě právě našli!

 

CO TĚ ČEKÁ

Už jen pozice napovídá, že budeš zodpovědný za zpracování finančních a účetních výkazů dle požadavků ČNB pro finanční instituce. Neminou tě statistické výkazy, analýzy dat a příprava automatizovaných sestav pro účely ČNB reportingu. Připravíš si pracovní postupy týkající se výkaznictví. K tomu si přidáš přípravu uživatelských manuálů a dokumentace k výkaznictví. Dále budeš spolupracovat na vývoji DWH a v oblasti regulatorního reportingu. V neposlední řadě si pod svá křídla vezmeš správu podkladů v informačním systému pro účely sestavení ČNB výkazů.

Troufneš si? Věříme že ano! Tak nám dej o sobě co nejdříve vědět. Rádi se s tebou potkáme.

A TO NENÍ VŠE …

Je to šance pro ty, kteří mají lásku k analýzám, formulářům a reportingu. Ví, jak to chodí v ČNB. Pokud tě baví rozsáhlá a různorodá agenda, chceš si vše nastavit podle sebe a být důležitou osobností banky, tak hledáme právě tebe. Zatím jsme malý akční tým kolegů pracující v moderním digitálním prostředí. Nuda na pracoviště rozhodně nevládne.

U nás oceníš plochou organizační strukturu, přímou spolupráci v kolektivu, velkou míru samostatnosti a možnost profesního rozvoje. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově a širokou škálu benefitů. Dostaneš příležitost i prostor uplatnit své nápady a být u zrodu moderní banky.

Zní to dobře? To jsme rádi, tak nám neváhej poslat svůj strukturovaný životopis na e-mail: stepanka.svatkova@partners.cz. Určitě se ti ozveme.

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení