Nejlepší asistenti
patří do nejlepšího
týmu

Profi asistenti jsou pravou rukou našich ředitelů, manažerů, franšízantů a profíků.

profi - asist.png

JANA NEJMANOVÁ

Profi asistentka

5 NEJ aneb Proč být asistentem

  1. Časová flexibilita
  2. Možnost pracovat z domova
  3. Neustálé vzdělávání
  4. Skloubení práce a rodiny
  5. Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Koho bychom rádi
v týmu?

  1. Pracovitou a pozitivní osobnost
  2. Někoho, kdo bude s chutí dotvářet první dojem z naší služby
  3. Člověka, který se chce učit
  4. Kolegu, který rád pečuje o ostatní
  5. Organizačně zdatného jedince

Příběhy našich asistentů

pumprova-ico2.jpeg

Markéta
Pumprová

„Vím, že mě v budoucnu čeká vedení vlastního týmu.“

„S finančním poradenstvím jsem se poprvé setkala jako klientka pana Kamila Jandy z Partners. Během té doby jsem měla možnost poznat, s jakým nadšením ke své práci přistupuje a že jeho rady fungují. Proto jsem neváhala ani vteřinu, když mi nabídl, abych pro něj pracovala. A můj původní pocit se nezměnil ani po letech. Celý náš tým je motivován k tomu, aby dosahoval co nejlepších výsledků a skvělá atmosféra nás žene kupředu. Navíc vím, že mě v budoucnu čeká vedení vlastního týmu. Již na tom pracuji.“

haltmar.JPG

Tomáš
Haltmar

„Díky promyšlenému systému školení se v rámci firmy mohu posunout kamkoliv.“

„Už dávno předtím, než jsme si plácli s Partners, mě lákal svět financí a s ním spojené kvalitní obleky, pěkné kanceláře a zajímavá klientela. I když jsem měl během studií špatnou zkušenost s náboráři z jiné finanční společnosti, všechno změnilo setkání s Davidem Kundrtem, mým nadřízeným v Partners. Namotivoval mě jako nikdo před tím a také mě seznámil s mým současným parťákem v byznyse Lubošem Novákem, který je mým velkým vzorem. Neumím si představit lepší spolupráci.
Na mé práci mě nejvíce baví komunikace s klienty a podpora kolegů z týmu. V tuto chvíli jsem spokojený tam, kde jsem, ale vím, že díky promyšlenému systému školení se v rámci firmy mohu posunout kamkoliv.“

nejmanova_image.png

Jana
Nejmanová

„Partners jsou pro mě výzvou. Vždy mě naplňovala práce s lidmi a pro lidi.“

„Zásadní v této spolupráci je pro mě osoba mé vedoucí, Marcely Leskové, a ztotožnění se s její vizí. Bylo to snadné a rychlé. Na spolupráci s ní si nejvíce vážím její profesionality, přátelství, životních a profesních postojů a její podpory k mému osobnostnímu růstu.
V životě každého z nás jsou také důležité peníze, ale časová flexibilita, kterou mi tato spolupráce nabízí, je k nezaplacení. Moje spokojená rodina je pro mě v životě na prvním místě a dnes vedle toho zvládnu budovat i svou osobní kariéru.“

NÁPLŇ PRÁCE

Profi asistent má na starosti veškerou administrativu, umí pracovat s našimi systémy, zná způsob práce svého nadřízeného a má jasnou představu o přidané hodnotě naší služby.

Nejedná se o člověka, který by sám uzavíral další obchod. Jde o plnohodnotného člena týmu, který pomáhá jak při péči o klienty, chodu kanceláří, tak při vedení týmu.

CHCI SE STÁT PROFI ASISTENTEM

Chráněno službou reCaptcha (ochrana soukromí - smluvní podmínky)

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení