Mějte finance pod palcem s mobilní aplikací Partners

S appkou máte přehled o svých finančních smlouvách, investicích, pojistkách nebo úvěrech. Navíc můžete srovnávat a sjednávat finanční produkty z celého trhu.

mobilni_pohledy.png
smlouvy_app.svg

Finanční smlouvy pohromadě

Díky aplikaci máte přehled o svých finančních smlouvách uzavřených přes Partners. Dostanete se samozřejmě i k dalším svým smlouvám. Zobrazíte základní údaje, platební instrukce a vývoj hodnoty peněz.

srovnavace_2_app.svg

Srovnávače a sjednávače

Na pár kliků si v aplikaci srovnejte a sjednejte cestovní pojištění nebo povinné ručení. Vyberte si pro vás tu nejvhodnější nabídku z celé škály pojišťoven na českém trhu a rovnou zaplaťte přes platební bránu. Vše je otázkou pár minut.

investice_app.svg

Investiční reporting

Získáte přehled o tom, jak se daří vašim investicím, ať už investujete jednorázově nebo pravidelně. Aplikace zobrazuje vývoj hodnoty fondů, jejich složení a čerstvé komentáře portfolio manažerů. Máte tak po ruce informace nejen o současném stavu, ale také víte, co můžete čekat do budoucna.

bilance_app.svg

Chytrá bilance

Je zlaté poradenské pravidlo pro příjmy a výdaje jednotlivců i domácností. Svou chytrou bilanci tak, jak ji zaznamenal váš poradce, najdete v aplikaci. Můžete ji kdykoliv aktualizovat podle svých přání a potřeb a mít stále jistotu, že své finance máte dlouhodobě v hrsti.

kontakt_app.svg

Kontakt
na poradce

Díky aplikaci máte aktuální kontakty na finanční poradce Partners na pár kliknutí. Potřebujete poradit nebo udělat změnu finančního portfolia? Stačí jen zapnout aplikaci a vaše přání se začnou plnit.

KE STAŽENÍ V APP STORE A GOOGLE PLAY

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení