Mějte finance pod palcem s mobilní aplikací Partners

S apkou máte přehled o svých finančních smlouvách, investicích, pojistkách nebo úvěrech. Navíc můžete srovnávat a sjednávat finanční produkty z celého trhu.

main_app.png

Co v apce najdete

smlouvy_app.svg

Finanční smlouvy pohromadě

Díky aplikaci máte přehled o svých finančních smlouvách uzavřených přes Partners. Dostanete se samozřejmě i k dalším svým smlouvám. Zobrazíte základní údaje, platební instrukce a vývoj hodnoty peněz.

srovnavace_2_app.svg

Srovnávače a sjednávače

Na pár kliků si v aplikaci srovnejte a sjednejte cestovní pojištění, pojištění auta nebo majetku. Vyberte si pro vás tu nejvhodnější nabídku z celé škály pojišťoven na českém trhu a rovnou zaplaťte přes platební bránu. Vše je otázkou pár minut.

investice_app.svg

Investiční reporting

Získáte přehled o tom, jak se daří vašim investicím, ať už investujete jednorázově nebo pravidelně. Aplikace zobrazuje vývoj hodnoty fondů a jejich složení. Máte tak po ruce podrobné informace o stavu vašich investic.

bilance_app.svg

Chytrá bilance

Je zlaté poradenské pravidlo pro příjmy a výdaje jednotlivců i domácností. Svou chytrou bilanci tak, jak ji zaznamenal váš poradce, najdete v aplikaci. Můžete ji kdykoliv aktualizovat podle svých přání a potřeb a mít stále jistotu, že své finance máte dlouhodobě v hrsti.

kontakt_app.svg

Kontakt
na poradce

Díky aplikaci máte aktuální kontakty na finanční poradce Partners na pár kliknutí. Potřebujete poradit nebo udělat změnu finančního portfolia? Stačí jen zapnout aplikaci a vaše přání se začnou plnit.

Jak to vidí uživatelé?

Na trhu není žádná jiná

„Aplikace na přehled celého portfolia. Na trhu není žádná jiná podobná aplikace. Vše pěkně přehledně od účtů, pojištění, úvěrů až po investice od všech možných společností na trhu.“ Radim P.

Nepotřebuji koukat jinde

„Za mě supr. Rychlá a jednoduchá instalace, vidím fixace u úvěru, sazby, kolik peněz kde mám, výročí smluv apod. Už nepotřebuji koukat jinde.“ Martin P.

Jednoduchá a přehledná

„Komplet finance pod jednou střechou. Jednoduchá, přehledná aplikace. Člověk vidí komplet finanční portfolio napříč finančním trhem, aktuální stav, vývoj, připsané platby. Spokojenost!!!“ Terka M.

KE STAŽENÍ V APP STORE A GOOGLE PLAY

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení