xfoto_detail_652d1f424f9bb320564784.jpg

Ing. Dana Mejzlíková

Vedoucí pobočky, VIP Consultant

Školení si objednejte buďto přímo u školitele, nebo nám prosím vyplňte formulář a my vám připravíme školení přímo na míru.

Vypnit formulář

O mně

Ve své praxi (již od r. 2007) jsem se setkala se spoustou klientů a životních situací. Často slýchávám věty typu: “Kdybych to věděl dříve!” “Kdo se v tom má vyznat?!” “Když oni mne lákali a přesvědčovali, jak je to výhodné!” Někteří i přiznají: “Kdybychom Vás tenkrát poslechli!, tak …. (zjednodušeně řečeno jsme nyní v pohodě a za vodou)”

No a tyto situace a věty mne vedly k rozhodnutí začít předávat své znalosti a dovednosti dál. Dělat osvětu v oblasti financí, aby těchto lidí, co přicházejí (lidově řečeno) s “křížkem po funuse”, bylo co nejméně.

Zpět na výběr lektora

Vždy mne bavilo hrát deskové hry. Takže jsem se rozhodla vzdělávat především pomocí deskové hry Finanční svoboda. Jak se říká “škola hrou”. Tato hra Vám zábavnou formou ukáže, jak nejlépe zafinancovat bydlení, uspořit si potřebné peníze pro děti, na auto, dovolenou či na důchod. Také si vyzkoušíte, jak zajistit svůj majetek či sebe pro případ pracovní neschopnosti.

S čím vám mohu pomoci

Finanční plán
Získáte kontrolu nad svými penězi dnes i do budoucna.
Hypotéky a úvěry
Vyjednáme exkluzivní podmínky, zajistíme formuláře a pohlídáme termíny.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení