Školení si objednejte buďto přímo u školitele, nebo nám prosím vyplňte formulář a my vám připravíme školení přímo na míru.

Vypnit formulář

O mně

Jmenuji se Karolína Marom, jsem finančí poradkyně ve skupině Partners a také lektorka finanční gramotnosti. Vystudovala jsem bakalářské a magisterské studium zaměřené na ekonomii a politologii (oxfordský model programu PPE). Mé studium bylo zahraničními zkušenostmi velmi ovlivněno a doplněno o studium na americké univerzitě v Istanbulu. Poté mé kroky směřovaly k financím a ekonomii i prostřednictvím praxe na obchodním oddělení českého konzulátu. Po této zkušenosti jsem se naplno začala věnovat finančímu poradenství a dnes mojí náplní práce je pomáhat lidem zorientovat se na finančním trhu, vytvářet individuální finanční plány a šířit základy finanční gramotnosti. 

Zpět na výběr lektora

Správné finančí návyky začínají již od útlého věku a je důležité si je včas osvojit. Nabízím propojení praxe a teorie pomocí lekcí finanční gramotnosti na Vaší škole, at' už v českém jazyce tak i pro anglicky mluvící žáky.

S čím vám mohu pomoci

Finanční plán
Získáte kontrolu nad svými penězi dnes i do budoucna.
Hypotéky a úvěry
Vyjednáme exkluzivní podmínky, zajistíme formuláře a pohlídáme termíny.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení