Školení si objednejte buďto přímo u školitele, nebo nám prosím vyplňte formulář a my vám připravíme školení přímo na míru.

Vypnit formulář

O mně

Věnuji se finančnímu poradenství, vzdělávání v oblasti financí a kariérnímu i osobnímu rozvoji. Vždy jsem šla za svými sny a řídím se heslem, že všechno jde, když se chce. A já vždy chtěla mít práci, která mne bude naplňovat, být finančně nezávislá a mít díky tomu svobodu a možnost dělat v životě to, co mne baví. A proto jsem se dala na cestu podnikání v oblasti financí.

Podnikání ve finanční sféře mi umožnilo spojit mou vášeň, práci s lidmi, s mým snem, tedy vybudováním vlastní stabilní firmy.. Svou práci dělám poctivě a mým cílem je zvýšení úrovně finanční gramotnosti v Česku. Finance jsou především o dobrém plánování a chytrém nastavení celého portfolia. A právě tento přístup se mi vrací v podobě dlouhodobě spokojených klientů.

Zpět na výběr lektora

Na své práci miluji její rozmanitost i komplexnost. A znáte to, co vás baví, to vám jde, a naopak. I proto jsem dnes silná v komunikaci, propojování těch správných lidí a dlouhodobé spolupráci s nimi. Ať už jde o klienty, nebo parťáky pro business, můj cíl je vždy stejný – najít společně cestu, která nás bude bavit a splní naše (nejen finanční) potřeby. Díky rozšíření finanční gramotnosti vím, že zlepšuji životní úroveň a zvyšuji svobodu lidí v celé ČR.

S čím vám mohu pomoci

Finanční plán
Získáte kontrolu nad svými penězi dnes i do budoucna.
Hypotéky a úvěry
Vyjednáme exkluzivní podmínky, zajistíme formuláře a pohlídáme termíny.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení