zetochová.jpg

Bc. Libuše Zetochová, Dis.

Školení si objednejte buďto přímo u školitele, nebo nám prosím vyplňte formulář a my vám připravíme školení přímo na míru.

Vypnit formulář

O mně

Jsem na pozici team manager a ve financích se pohybuji od roku 2015. Baví mě vzdělávat lidi právě ve finanční gramotnosti, protože když naučíme současnou generaci dobře hospodařit s penězi, pomůžeme tím i dalším generacím, protože ve svých rodičích děti uvidí vzor. Baví mě lidem plnit si své sny a zvyšovat životní úroveň. Baví mě lidem šetřit čas i peníze, protože ten čas mohou věnovat raději rodině a neztrácet ho v institucích. Bavi mě hájit zájmy na finančním trhu klienta a ochraňovat ho před všemi institucemi. 

Zpět na výběr lektora

Chci otevírat vic poboček po České republice, aby se finační gramotnost dostávala víc do podvědomí lidem. Jsem empatický človek a vždy se do lidi snažím co nejvíce vžit, jako bych jejich životní situaci prožívala já. Díky tomu jsem schopna jim životní situaci vylepšovat, a to je důvod pro dlouhodobou spolupráci.

S čím vám mohu pomoci

Finanční plán
Získáte kontrolu nad svými penězi dnes i do budoucna.
Hypotéky a úvěry
Vyjednáme exkluzivní podmínky, zajistíme formuláře a pohlídáme termíny.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení