Školení si objednejte buďto přímo u školitele, nebo nám prosím vyplňte formulář a my vám připravíme školení přímo na míru.

Vypnit formulář

O mně

O financích bez financí? Ano, pojďme se na finance podívat jinak. Bude to zábava. 

Správné informace a sebevzdělávání jsou základním předpokladem osobního rozvoje. Chceme-li se posouvat správným směrem, musí to být naše první i poslední volba. Proč? Protože není možné najít vysněný cíl, když neznáme správný směr.

V tomto je vyjádřen smysl projektu Den finanční gramotnosti. Nenabízíme strohá školometská data z oblasti finančního trhu. Ukazujeme srozumitelné příklady z běžného života, které pomáhají porozumět, v čem jsou slabá a silná místa.

Jsem přesvědčen, že doba, ve které nevíme, co bude za týden, si vyžaduje naprosto nový přístup. Školské poučky a postupy přestávají fungovat. Navrhuji, pojďme se na chvíli zastavit. Možná i obrátit zpět a podívat se na úplný základ. Pohled do minulosti může ukázat více, než by se mohlo zdát.

Zpět na výběr lektora

Můžeme zjistit, že objevujeme objevené, hledáme, co již bylo dávno nalezeno a přitom mrháme tím, co je nejcennější. Časem. Mojí hlavní snahou je dělat věci jednoduché a ukázat je v základním tvaru. Nepoužívat spoustu složitých pouček, kterým stejně nikdo pořádně nerozumí. 

Svět financí je opravdu velmi zajímavý a může být i zábavný. Ukážeme si, že důležitější než čísla jsou návyky a emoce. Výsledkem našeho setkání budou nové pohledy na staré pravdy, diskuse a možná i pár zapálených studentů. Třeba se podaří, že mezi témata jako nový iPhone nebo kde sehnat peníze na párty, zařadí i svoji finanční budoucnost.

S čím vám mohu pomoci

Finanční plán
Získáte kontrolu nad svými penězi dnes i do budoucna.
Hypotéky a úvěry
Vyjednáme exkluzivní podmínky, zajistíme formuláře a pohlídáme termíny.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení