Školení si objednejte buďto přímo u školitele, nebo nám prosím vyplňte formulář a my vám připravíme školení přímo na míru.

Vypnit formulář

O mně

Už od útlého věku si tvoříme svůj vztah k penězům, který se následně projevuje na každodenních finančních rozhodnutí každého z nás. Již při studiu na vysoké škole jsem měla blízko k financím, kdy jsem využila šance působit ve studentské organizaci. Později, na magisterském stupni, jsem se věnovala diplomové práci zaměřené na zhodnocení finanční gramotnosti v České republice. Toto vzdělávání tedy vnímám jako prevenci a zároveň možnost, jak zvýšit aktuální úroveň finanční gramotnosti v Česku.

Zpět na výběr lektora

Projekt finanční gramotnosti je pro mě příležitostí, jak přiblížit oblast financí mladé generaci, která si svoje návyky teprve buduje. Zároveň je to šance, jak ,,otevřít“ oči starší generaci k uvědomění si správné cesty, na které si udrží a zvýší svůj životní standard.

S čím vám mohu pomoci

Finanční plán
Získáte kontrolu nad svými penězi dnes i do budoucna.
Hypotéky a úvěry
Vyjednáme exkluzivní podmínky, zajistíme formuláře a pohlídáme termíny.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení