Školení si objednejte buďto přímo u školitele, nebo nám prosím vyplňte formulář a my vám připravíme školení přímo na míru.

Vypnit formulář

O mně

Ve financích se pohybuji téměř celý život. Posledních dvanáct let profesionálně. Že to beru opravdu vážně jsem dokázala mimo jiné i tím, že jsem získala vysoké vzdělání v oboru – mezinárodní certifikaci European Financial Advisor.

Zpět na výběr lektora

Jako svůj milý úkol chápu také předávání zkušeností dětem i dospělým. Za dobu mé praxe mi svěřilo své finance několik stovek klientů a byla jsem svědkem jejich šťastných okamžiků i bolestných situací. Díky tomu neučím jen teorii, ale dokážu jednotlivá témata přiblížit pomocí reálných příběhů. Vzhledem k tomu, že většina mých klientů se pomalu blíží penzijnímu věku, zdokonaluji se především v oblasti důchodů, života penzistů, ale také ve věcech posledních. Mým heslem je, že kdybych pomohla najít odpověď pokaždé jen jednomu člověku, měl můj seminář smysl.

S čím vám mohu pomoci

Finanční plán
Získáte kontrolu nad svými penězi dnes i do budoucna.
Hypotéky a úvěry
Vyjednáme exkluzivní podmínky, zajistíme formuláře a pohlídáme termíny.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení