xfoto_detail_64e3247fa292e874013329.jpg

Ing. Zuzana Věšínová, MBA

Školení si objednejte buďto přímo u školitele, nebo nám prosím vyplňte formulář a my vám připravíme školení přímo na míru.

Vypnit formulář

O mně

Zuzana je absolventkou Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity. Během studia na vysoké škole organizovala řadu akcí pro studenty, vedla studentské organizace, závodně hrála basketbal a účastnila se kulatých stolů na Ministerstvu školství mládeže a tělovýchovy s cílem zlepšit úroveň terciárního vzdělávání v České republice. Jejím oblíbeným předmětem byl management a v letošním roce úspěšně dokončila studium MBA v oboru Finanční poradenství a pojišťovnictví.

Zpět na výběr lektora

První kontakt se společností Partners přišel v roce 2009, kdy se stala klientkou. Od roku 2014 aktivně rozšiřuje službu finančního poradenství. O projektu finanční gramotnosti říká: „Projekt považuji za skvělou příležitost, jak zvýšit vzdělanost a finanční gramotnost lidí a dětí, aby pochopili princip fungování peněz a finančního trhu.”

S čím vám mohu pomoci

Finanční plán
Získáte kontrolu nad svými penězi dnes i do budoucna.
Hypotéky a úvěry
Vyjednáme exkluzivní podmínky, zajistíme formuláře a pohlídáme termíny.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení