Školení si objednejte buďto přímo u školitele, nebo nám prosím vyplňte formulář a my vám připravíme školení přímo na míru.

Vypnit formulář

O mně

Jako vystudovaná učitelka občanky a ZSV vnímám obrovský deficit, které české školství na poli finanční gramotnosti stále má i přes posun v některých oblastech. Ráda proto přispěji proškolením jak studentů, popř. učitelů na vaší škole, stejně tak jako zaměstnanců ve vaší firmě. Mám ráda aktivní metody učení, nečekejte tedy nudnou přednášku, ale aktivní prožitek, který věřím, že vás v této problematice posune vpřed. I proto spolu s mojí kolegyní pořádáme hraní hry Finanční svoboda, kde si můžete vyzkoušet všechny principy v praxi. Vzdělávání, podobně i moje práce s klienty, je pro mě spíše poslání než zaměstnání jako takové. Věřím totiž tomu, že čím více lidí bude mít k dispozici kvalitní informace, znalosti a dovednosti, tím lépe se povede celé naší společnosti.

Zpět na výběr lektora

S čím vám mohu pomoci

Finanční plán
Získáte kontrolu nad svými penězi dnes i do budoucna.
Hypotéky a úvěry
Vyjednáme exkluzivní podmínky, zajistíme formuláře a pohlídáme termíny.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení