Školení si objednejte buďto přímo u školitele, nebo nám prosím vyplňte formulář a my vám připravíme školení přímo na míru.

Vypnit formulář

O mně

V oboru financí se pohybuji od roku 2011. Věřím, že vědomé zacházení s penězi, které začíná hospodařením, následuje tvorbou rezerv a budováním finančních aktiv, jsou klíčovými dovednostmi pro spokojenější, naplněnější a bohatší život. Službu, kterou pro své klienty vykonávám, beru jako životní styl a poslání zároveň. Proto mi dává smysl vykonávat ji řádně, odpovědně a tím budovat s klienty dlouhodobý vztah, který je postaven na oboustranném partnerství. Finanční gramotnost vnímám jako soubor znalostí, které by měl znát každý, kdo chce mít svůj život pod kontrolou a řídit ho tím správným směrem.

Zpět na výběr lektora

Lidem otvírám oči, dlouhodobě je motivuji jít tím správným směrem a učím je vědomě zacházet s penězi, protože věřím, že je to klíčová dovednost pro spokojenější, naplněnější a bohatší život.

S čím vám mohu pomoci

Finanční plán
Získáte kontrolu nad svými penězi dnes i do budoucna.
Hypotéky a úvěry
Vyjednáme exkluzivní podmínky, zajistíme formuláře a pohlídáme termíny.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení