Otevřete si
pobočku

Franšíza Partners market je unikátní podnikatelský koncept kamenné bankovní a poradenské pobočky. Poskytuje služby UniCredit Bank a nezávislého finančního poradenství.

dvojice_4.png

LUKÁŠ JÍLEK

Ředitel pobočky

STANISLAVA LIŠKOVÁ

Ředitelka pobočky

CO JE PARTNERS MARKET?

7. největší pobočková síť

S 93 franšízami Partners market jsme dnes 7. nejsilnější síť bankovních poboček v Česku. Díky této velikosti máme perfektně zvládnutý recept na podnikatelsky úspěšnou pobočku.

Supermarket ve financích

Zaměstnanci Partners marketu poskytují nezávislé odborné finanční služby a vybírají pro klienty to nejlepší z nabídky 50 finančních institucí a 480 finančních produktů.

Prestižní design

Pobočky mají pevnou otevírací dobu a vlastní tým zaměstnanců. Základem je moderní design a vhodná lokalita na prestižních a frekventovaných místech.

Vlastní klienti

Každý Partners market má exkluzivitu v daném regionu. S lokálními manažery se domluvíte na obsluze místních klientů Partners a UniCredit Bank. Pobočky jsou hlavním příjemcem webových leadů na klienty.

Příběhy našich franšízantů

Vejdelkova.png

Helena Vejdělková

„Moje pobočka se dnes stará o finance stovek klientů. To znamená slušný pravidelný zisk.“


„Po 4 letech v Partners jsem si otevřela vlastní pobočku, kterou nyní vedeme společně s manželem. Tvoříme tým od samotného začátku, co jsem v Partners, a naprosto mi to vyhovuje. A co mi má práce dala? Kromě manžela jsem získala samostatnost, sebedůvěru, vzdělání, nezávislost, spoustu kontaktů a všeobecný rozhled. Moje pobočka se dnes stará o finance stovek klientů. To znamená také slušný pravidelný zisk.“

19_a.png

Jiří
Matusík

„Řídil jsem projekty ve velkých firmách. Pak jsem si řekl dost, chci něco vlastního.“


„Řídil jsem projekty ve velkých firmách. Po čase mi však došlo, že nic nebuduji sobě a své rodině, ale nějakým akcionářům a majitelům firem. Tak jsem si řekl dost a v mém rodném městě jsem se pustil do provozování vlastní pobočky Partners. A jak na to reagovala rodina? Manželka šla do podnikání se mnou a děti byly nadšené, že budu více doma.“

10_a.png

Stanislava Lišková

„Skloubit rodinu a skvělé podnikání? Ve financích to jde!“


„I když mám vystudovanou vysokou školu ekonomického směru, před lety jsem stejně potřebovala poradit s vyřízením hypotéky. Naštěstí jsem dostala nejen dobrou radu od svého spolužáka, ale ještě jsem se pro oblast osobních financí nadchla. Dnes cítím, že jsem součástí něčeho unikátního. Na naší pobočce je to, jako když přijdete do 50 různých finančních poboček naráz. Klienti mají vše pod jednou střechou.“

Výnosný byznys

Již po roce provozu generují pobočky běžně obrat 500 tisíc Kč měsíčně. Nejlepší pobočka překonala v roce 2019 roční obrat 13 milionů korun. Vyplácíme nadstandardní provize z investic, pojištění i úvěrů, včetně následných provizí.

TOP 3 pobočky
TOP 25 poboček

93
marketů

již stojí a dalších 107 chceme postavit

50
INSTITUCÍ

se kterými Partners market spolupracuje

480
produktů

má každý Partners market v nabídce

543 tisíc
klientů

využívá služeb společnosti Partners

Příležitost pro 65 podnikatelů

V průběhu dalších pěti let chceme postavit dalších 57 kamenných poboček po celé republice. Se 150 Partners markety se staneme pátou největší bankovní sítí v České republice.

KDE BUDE TA VAŠE?

MÁME 93 POBOČEK PO CELÉ REPUBLICE

To mě zajímá

Chráněno službou reCaptcha (ochrana soukromí - smluvní podmínky)