Hledáme nové
franšízanty

Franšíza Partners Market je unikátní podnikatelský koncept kamenné bankovní a poradenské pobočky. Poskytuje služby UniCredit Bank a nezávislého finančního poradenství.

dvojice_4.png

LUKÁŠ JÍLEK

Ředitel pobočky

STANISLAVA LIŠKOVÁ

Ředitelka pobočky

CO JE PARTNERS MARKET?

Silný partner

Je to vaše vlastní pobočka, ale nejste v tom sami. Pomůžeme s přípravami i realizací. Předáme vám know-how z více než 13 let našich zkušeností.

Pomoc v rozjezdu

Pobočku vám umožníme financovat úvěrem a pomůžeme s klientským kmenem do správy pobočky. Rozjezd tak budete mít po finanční i provozní stránce snazší.

Produkty z celého trhu

Partners Market poskytuje nezávislé finanční služby a vybírá pro klienty to nejlepší z nabídky 50 finančních institucí a 480 produktů.

Stabilní a smysluplné podnikání

Finance jsou oborem, který je stabilní a prosperuje v každé době. Jako finanční poradci pomáháte lidem ušetřit, zhodnocovat úspory nebo třeba vybudovat si vlastní bydlení.

Chcete zjistit více?

Nechte nám svůj kontakt a my vám vše nezávazně představíme

Zjistit více

Výnosný byznys

Již po roce provozu generují pobočky běžně obrat 500 tisíc Kč měsíčně. Nejlepší franšíza překonala v roce 2020 roční obrat 15 milionů korun. Vyplácíme nadstandardní provize z investic, pojištění i úvěrů, včetně následných provizí.

TOP 3 pobočky
TOP 25 poboček

106
marketů

již stojí a dalších 94 chceme postavit

50
INSTITUCÍ

se kterými Partners Market spolupracuje

480
produktů

má každý Partners Market v nabídce

600 tisíc
klientů

využívá služeb společnosti Partners

CHCETE VLASTNÍ POBOČKU? NAPIŠTE NÁM!

Chráněno službou reCaptcha (ochrana soukromí - smluvní podmínky)

Příběhy našich franšízantů

Vejdelkova.png

Helena Vejdělková

„Moje pobočka se dnes stará o finance stovek klientů. To znamená slušný pravidelný zisk.“


„Po 4 letech v Partners jsem si otevřela vlastní pobočku, kterou nyní vedeme společně s manželem. Tvoříme tým od samotného začátku, co jsem v Partners, a naprosto mi to vyhovuje. A co mi má práce dala? Kromě manžela jsem získala samostatnost, sebedůvěru, vzdělání, nezávislost, spoustu kontaktů a všeobecný rozhled. Moje pobočka se dnes stará o finance stovek klientů. To znamená také slušný pravidelný zisk.“

19_a.png

Jiří
Matusík

„Řídil jsem projekty ve velkých firmách. Pak jsem si řekl dost, chci něco vlastního.“


„Řídil jsem projekty ve velkých firmách. Po čase mi však došlo, že nic nebuduji sobě a své rodině, ale nějakým akcionářům a majitelům firem. Tak jsem si řekl dost a v mém rodném městě jsem se pustil do provozování vlastní pobočky Partners. A jak na to reagovala rodina? Manželka šla do podnikání se mnou a děti byly nadšené, že budu více doma.“

10_a.png

Stanislava Lišková

„Skloubit rodinu a skvělé podnikání? Ve financích to jde!“


„I když mám vystudovanou vysokou školu ekonomického směru, před lety jsem stejně potřebovala poradit s vyřízením hypotéky. Naštěstí jsem dostala nejen dobrou radu od svého spolužáka, ale ještě jsem se pro oblast osobních financí nadchla. Dnes cítím, že jsem součástí něčeho unikátního. Na naší pobočce je to, jako když přijdete do 50 různých finančních poboček naráz. Klienti mají vše pod jednou střechou.“

NAŠE POBOČKY

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení