Otevřete si
pobočku

Staňte se majitelem franšízové pobočky Partners market ve svém městě. Nabídněte bankovní služby UniCredit Bank a finanční plánování Partners pod jednou střechou.

Ing. Stanislava Lišková, Ph.D., EFA

STANISLAVA LIŠKOVÁ

Ředitelka pobočky

CO ZÍSKÁTE?

Know-How

Za šest let jsme vybudovali 85 poboček po celé republice. Máme recept na to, jak postupovat, abyste byli úspěšní a vaše pobočka dosahovala milionový měsíční obrat.

Servis

Pobočka je vaše, ale nejste v tom sami. Tým na centrále vám pomůže s postavením pobočky včetně potřebné administrativy. Postaráme se i o zaškolení všech zaměstnanců.

Klienty

Každá pobočka má exkluzivitu v daném regionu. S lokálními manažery se můžete domluvit na obsluze místních klientů Partners a UniCredit Bank. Pobočky jsou hlavním příjemcem webových leadů na klienty.

Výnosy

Již po roce provozu generují pobočky běžně obrat 500 tisíc Kč měsíčně. Vyplácíme nadstandardní provize z investic, pojištění i úvěrů, včetně následných provizí.

VÝVOJ PRŮMĚRNÉHO MĚSÍČNÍHO OBRATU POBOČEK

TOP 3 pobočky
TOP 25 poboček

Příběhy našich franšízantů

Vejdelkova.png

Helena Vejdělková

„Moje pobočka se dnes stará o finance stovek klientů. To znamená slušný pravidelný zisk.“


„Po 4 letech v Partners jsem si otevřela vlastní pobočku, kterou nyní vedeme společně s manželem. Tvoříme tým od samotného začátku, co jsem v Partners, a naprosto mi to vyhovuje. A co mi má práce dala? Kromě manžela jsem získala samostatnost, sebedůvěru, vzdělání, nezávislost, spoustu kontaktů a všeobecný rozhled. Moje pobočka se dnes stará o finance stovek klientů. To znamená také slušný pravidelný zisk.“

19_a.png

Jiří
Matusík

„Řídil jsem projekty ve velkých firmách. Pak jsem si řekl dost, chci něco vlastního.“


„Řídil jsem projekty ve velkých firmách. Po čase mi však došlo, že nic nebuduji sobě a své rodině, ale nějakým akcionářům a majitelům firem. Tak jsem si řekl dost a v mém rodném městě jsem se pustil do provozování vlastní pobočky Partners. A jak na to reagovala rodina? Manželka šla do podnikání se mnou a děti byly nadšené, že budu více doma.“

10_a.png

Stanislava Lišková

„Skloubit rodinu a skvělé podnikání? Ve financích to jde!“


„I když mám vystudovanou vysokou školu ekonomického směru, před lety jsem stejně potřebovala poradit s vyřízením hypotéky. Naštěstí jsem dostala nejen dobrou radu od svého spolužáka, ale ještě jsem se pro oblast osobních financí nadchla. Dnes cítím, že jsem součástí něčeho unikátního. Na naší pobočce je to, jako když přijdete do 50 různých finančních poboček naráz. Klienti mají vše pod jednou střechou.“

POTENCIÁL 150 POBOČEK

Do pěti let chceme mít více než 200 poboček Partners market na celém území České republiky. Každé město nad 10 tisíc obyvatel má dostatečný potenciál pro vlastní poradenskou a bankovní pobočku. Kontaktujte nás a najdeme vhodnou lokalitu pro váš nový byznys!

video_img.png

85
marketů

již stojí a dalších 115 chceme postavit

50
INSTITUCÍ

se kterými Partners market spolupracuje

480
produktů

má každý Partners market v nabídce

543 tisíc
klientů

využívá služeb společnosti Partners

JSTE VHODNÝM KANDIDÁTEM?

Franšízantem pobočky Partners market se může stát osobnost s dobrými kontakty v regionu, časem a energií pobočku osobně řídit a vést k úspěchu a s rezervou kapitálu na rozjezd podnikání.

Chci vlastní pobočku

Chráněno službou reCaptcha (ochrana soukromí - smluvní podmínky)