xfoto_detail_6527e90545770550369680.jpg

Bc. Alice Gablerová

VIP Consultant

Školení si objednejte buďto přímo u školitele, nebo nám prosím vyplňte formulář a my vám připravíme školení přímo na míru.

Vypnit formulář

O mně

Svoji práci vnímám jako klíčový prvek ve vytváření stabilního a prosperujícího života mých klientů. Baví mě být prostředníkem, který propojuje teorii s praxí a baví mě pomáhat lidem najít rovnováhu ve správě svých financí. Má práce mi umožňuje naplňovat své osobní cíle tím, že nejenže pomáhám klientům budovat svůj majetek, ale také se stávám jejich důvěrným partnerem ve finančním světě.

Zpět na výběr lektora

Finanční gramotnost je pro mě nejenom záležitostí profesní, ale i závazkem k rozvoji společnosti. Věřím, že poskytnutím kvalitního vzdělání ve finanční oblasti můžeme ovlivnit nejen současnou, ale i budoucí generaci. Baví mě být součástí tohoto procesu a přispívat k tomu, aby lidé získali lepší povědomí o správě svých financí a dosahovali svých cílů s jistotou a důvěrou.

S čím vám mohu pomoci

Finanční plán
Získáte kontrolu nad svými penězi dnes i do budoucna.
Hypotéky a úvěry
Vyjednáme exkluzivní podmínky, zajistíme formuláře a pohlídáme termíny.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení