NAUČÍME VÁS ÚSPĚŠNĚ PODNIKAT. STAČÍ CHTÍT

Jsme přesvědčení, že dnes známe cestu k vybudování výnosného byznysu ve financích. Ať již v roli manažera, profesionálního poradce, nebo majitele franšízové pobočky.

PROČ PODNIKAT S NÁMI?

investice.svg

Rostoucí trh

Finanční trh v Česku se za posledních pět let zdvojnásobil a bude dále růst. Domácnostem leží miliardy na běžných účtech v bankách. Potenciál nezávislého poradenství je obrovský.

winner.svg

Vychováváme
podnikatele

Díky zkušenostem a osobnostem v našich řadách umíme vychovat podnikatele s mentalitou vítězů. Za 16 let na trhu jsme tisíce mladých lidí naučili sebevědomí, sebekázni, efektivní práci, pozitivnímu přístupu a dalším dovednostem důležitým pro vedení týmů i firem.

zázemi.svg

Nejlepší zázemí

Na vysoce regulovaném trhu nabízíme nejlepší systém vzdělávání, špičkové technologie pro práci s klienty i právní ochranu, vlastní instituce, apku a masivní marketing. Přes 400 zaměstnanců v Praze a Brně vám v podnikání kryje záda.

Combined_Shape.svg

Vysoké příjmy

S růstem příjmů českých domácností rostou i příjmy z podnikání ve financích. Žádné stropy, zisk ovlivňujete jen vy sami svou aktivitou. Vysoké příjmy mají nejenom manažeři týmů, ale i profesionální poradci a majitelé poboček.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení