NAUČÍME VÁS ÚSPĚŠNĚ PODNIKAT. STAČÍ CHTÍT

Jsme přesvědčení, že dnes známe cestu k vybudování výnosného byznysu ve financích. Ať již v roli manažera, profesionálního poradce, nebo majitele franšízové pobočky.

PROČ PODNIKAT S NÁMI?

investice.svg

Rostoucí trh

Finanční trh v Česku se za posledních pět let zdvojnásobil a bude dále růst. Domácnostem leží miliardy na běžných účtech v bankách. Potenciál nezávislého poradenství je obrovský.

winner.svg

Vychováváme
podnikatele

Díky zkušenostem a osobnostem ve svých řadách umíme vychovat podnikatele s mentalitou vítězů. Za 12 let na trhu jsme tisíce mladých lidí naučili uvažování sebevědomého a pozitivního lídra firmy.

zázemi.svg

Nejlepší zázemí

Na vysoce regulovaném trhu nabízíme nejlepší systém vzdělávání, technologie pro práci s klienty i právní ochranu. Přes 200 zaměstnanců v Praze a Brně vám v byznyse kryje záda.

Combined_Shape.svg

Vysoké příjmy

S růstem příjmů českých domácností rostou i příjmy z podnikání ve financích. Žádné stropy, zisk ovlivňujete jen vy sami svou aktivitou. Vysoké příjmy mají nejenom manažeři týmů, ale i profesionální poradci a majitelé poboček.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení