MĚNÍME SVĚT FINANČNÍHO PORADENSTVÍ K LEPŠÍMU

MĚNÍME SVĚT FINANČNÍHO PORADENSTVÍ K LEPŠÍMU

Jsme největší nezávislá finančněporadenská společnost v České republice, řízená devíti partnery a poskytující objektivní, individuální a komplexní poradenství postavené na celoživotní důvěře s každým klientem.

Již od roku 2007 přetváříme český trh finančních služeb podle vlastních představ, díky nimž pomáháme statisícům klientů k bohatšímu životu. Naším snem i závazkem je být symbolem kvality a stability. Naše vize o komplexní službě sdílí bezmála dva tisíce poradců. Pro ně chceme představovat nejlepšího partnera pro úspěšné podnikání, který nikdy nepřestane inovovat a růst. Jen tak můžeme svými sny odpovědně dobývat trh, a to nejen tuzemský.

INOVUJEME A ROZVÍJÍME TRH

Klientům chceme nabízet exkluzivní produkty na míru. Poradcům poskytovat skvělé nástroje pro splnění finančního plánu a perfektní servis. Proto nepřestáváme stavět lepší a strukturovanější finanční skupinu Partners. Začali jsme v roce 2011 založením Partners investiční společnosti, o osm let později vznikly životní pojišťovna Simplea a nemovitostní fond Trigea. Pod společnost NextPage media již patří weby Peníze.cz, Peniaze.sk, Finmag.cz či Heroine.cz. V roce 2021 přibyla i penzijní společnost Rentea a expandovali jsme na Slovensko. Intenzivně pracujeme na závěrečných přípravách vlastní Partners Banky.

ROSTEME NA HODNOTÁCH

Partners vznikli s cílem ukázat, že kvalitní finanční poradenství je navzdory přetrvávajícím předsudkům skvělá služba s obrovskou přidanou hodnotou pro každého klienta. V zemi, kde ročně banky se zahraničním vlastníkem vydělávají desítky miliard na českých zákaznících, je na změnu vnímání nezávislého, komplexního poradenství velký prostor. O to usiluje přes 1900 poradců dodržujících přísná profesní pravidla, díky nimž se stovky tisíc klientů těší z bohatšího a svobodnějšího života. Najdete nás dnes již ve více než 160 pobočkách Partners Market po celé České republice. Z nováčka v roce 2007 jsme vyrostli v aktuálně největší finančně-poradenskou společnost u nás a s pevným odhodláním jdeme dál.

Pomohli jsme s financemi
 
z vás
V našem týmu je přes
 
poradců
S našimi klienty uzavřeme
 
smluv každou hodinu

PODPORUJEME FINANČNÍ
GRAMOTNOST

Ze své praxe víme, že lidé mají stále rezervy v tom, co o financích znají. Zbytečně se pak dostávají do finančních problémů a nepříjemných životních situací. Proto podporujeme vzdělávání dětí, široké veřejnosti i odborníků.

FANDÍME MLADÝM TALENTŮM

V Partners držíme pěsti a sponzorujeme mladé lidi, kteří mají odvahu a ambiciózní životní cíle. Kdo se dokáže chytře, poctivě krok za krokem přibližovat svým snům, ten si zaslouží naši podporu. Radovat se z vítězství i přijmout porážku je totiž snazší s partnerem po boku. Víra v to, co dělají, je žene dál k nejlepším možným výsledkům. Stejně, jako se nevzdáváme my v Partners, nevzdávají se ani oni! Proto podporujeme Renatu na její cestě za překonáním sebe sama.

RÁDI VÁS POZNÁME

Toužíte po něčem z vašeho pohledu nedosažitelném, nebo jen hledáte cestu, jak efektivně nastavit svůj finanční rozpočet? Přímo a jen pro vás najdeme vhodného odborníka, se kterým si sednete. Zavolejte, napište e-mail nebo nám jednoduše dejte kontakt na sebe a my se vám ozveme.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení