MĚNÍME SVĚT FINANČNÍHO
PORADENSTVÍ K LEPŠÍMU

Partners jsme založili v roce 2007 s vizí změnit trh finančních služeb v České republice. Od té doby jsme získali důvěru statisíců klientů. Jsme největší nezávislá finančně poradenská společnost na trhu, která poskytuje objektivní, individuální a komplexní poradenství. Naším snem je být symbolem kvality a stability pro naše klienty. A pro poradce chceme být symbolem nejlepšího partnera pro podnikání, který nikdy nepřestane inovovat, růst a dobývat trh.

INOVUJEME A ROZVÍJÍME TRH

Pro klienty chceme exkluzivní produkty, které jim přesně sednou. Pro poradce skvělé nástroje pro splnění finančního plánu a perfektní servis. Proto budujeme finanční skupinu Partners. Po Partners investiční společnosti jsme v roce 2019 založili také životní pojišťovnu Simplea a nemovitostní fond Trigea. Součástí skupiny je i společnost Partners media s weby Peníze.cz, Finmag.cz a Heroine.cz.

Náš příběh

Partners vznikli s cílem ukázat, že kvalitní finanční poradenství je navzdory předsudkům skvělá služba s obrovskou přidanou hodnotou pro každého klienta. V zemi, kde banky každý rok vydělávají 70 miliard na svých klientech a nejvíc finančních produktů prodá Česká pošta, je pro nezávislé poradenství velký prostor. Z nováčka jsme v roce 2011 vyrostli v největší finančně poradenskou společnost. V roce 2013 jsme otevřeli první pobočku Partners market s bankovními službami. Dnes rozšiřujeme finanční skupinu, která od roku 2019 zahrnuje i pojišťovnu Simplea.

Pomohli jsme s financemi
 
z vás
V našem týmu je přes
 
poradců
S našimi klienty uzavřeme
 
smluv každou hodinu

PODPORUJEME FINANČNÍ
GRAMOTNOST

Ze své praxe víme, že lidé mají stále rezervy v tom, co o financích znají. Zbytečně se pak dostávají do finančních problémů a nepříjemných životních situací. Proto podporujeme vzdělávání dětí, široké veřejnosti i odborníků.

Pojďte nás poznat

Ať už přesně víte, co chcete, nebo byste rádi probrali svoji finanční situaci jako celek, vybereme pro vás odborníka, se kterým si sednete. Zavolejte nebo nám nechte kontakt a my se vám rádi ozveme!