MĚNÍME SVĚT FINANČNÍHO PORADENSTVÍ K LEPŠÍMU

MĚNÍME SVĚT FINANČNÍHO PORADENSTVÍ K LEPŠÍMU

Jsme největší nezávislá finančněporadenská společnost v České republice, řízená devíti partnery a poskytující objektivní, individuální a komplexní poradenství postavené na celoživotní důvěře s každým klientem.

Již od roku 2007 přetváříme český trh finančních služeb podle vlastních představ, díky nimž pomáháme statisícům klientů k bohatšímu životu. Naším snem i závazkem je být symbolem kvality a stability. Naše vize o komplexní službě sdílí více než dva tisíce poradců a poradkyň. Pro ně chceme být nejlepším partnerem pro úspěšné podnikání, který nikdy nepřestane inovovat a růst. Jen tak můžeme svými sny odpovědně dobývat trh, a to nejen tuzemský.

INOVUJEME A ROZVÍJÍME TRH

Klientům chceme nabízet exkluzivní produkty na míru. Poradcům poskytovat skvělé nástroje pro splnění finančního plánu a perfektní servis. Proto nepřestáváme stavět lepší a strukturovanější finanční skupinu Partners. Začali jsme v roce 2011 založením Partners investiční společnosti, o osm let později vznikly životní pojišťovna Simplea a nemovitostní fond Trigea. Pod společnost NextPage media již patří weby Peníze.cz, Peniaze.sk, Finmag.cz či Heroine.cz. V roce 2021 přibyla penzijní společnost Rentea a expandovali jsme na Slovensko. Logickým krokem pro splnění závazku vůči klientům, kterým chceme přinášet dokonalou finanční službu, je zastřešení všech služeb vlastní bankou. Po intenzivní tříleté přípravě jsme na podzim 2023 získali bankovní licenci od ČNB a od března 2024 jsme obohatili český finanční trh o zcela unikátní poradenskou a ryze českou banku.

ROSTEME NA HODNOTÁCH

Společnost Partners vznikla s cílem ukázat, že kvalitní finanční poradenství je skvělá služba s obrovskou přidanou hodnotou pro každého klienta. O to usiluje přes 2000 poradců dodržujících přísná profesní pravidla, díky nimž se stovky tisíc klientů těší z bohatšího a svobodnějšího života. Najdete nás dnes již ve více než 170 pobočkách Partners po celé České republice. Z nováčka v roce 2007 jsme vyrostli v aktuálně největší finančně-poradenskou společnost u nás a s pevným odhodláním jdeme dál.

Pomohli jsme s financemi
 
z vás
V našem týmu je přes
 
poradců
S našimi klienty uzavřeme
 
smluv každou hodinu

PODPORUJEME FINANČNÍ
GRAMOTNOST

Praxe nám stále ukazuje, že hodně lidí toho o správném nakládání s penězi moc neví a zbytečně se pak dostávají do finančních problémů a často i velmi těžkých životních situací. Proto se společně s našimi poradci snažíme šířit vzdělávání v této oblasti. Školíme nejenom děti, ale třeba i maminky na mateřské, důchodce, vězně, zkrátka všechny, kdo mají zájem.

FANDÍME MLADÝM TALENTŮM

V Partners držíme pěsti a sponzorujeme mladé lidi, kteří mají odvahu a ambiciózní životní cíle. Kdo se dokáže chytře, poctivě krok za krokem přibližovat svým snům, ten si zaslouží naši podporu. Radovat se z vítězství i přijmout porážku je totiž snazší s partnerem po boku. Víra v to, co dělají, je žene dál k nejlepším možným výsledkům. Stejně, jako se nevzdáváme my v Partners, nevzdávají se ani oni! Proto podporujeme Renatu na její cestě za překonáním sebe sama.

RÁDI VÁS POZNÁME

Toužíte po něčem z vašeho pohledu nedosažitelném, nebo jen hledáte cestu, jak efektivně nastavit svůj finanční rozpočet? Přímo a jen pro vás najdeme vhodného odborníka, se kterým si sednete. Zavolejte, napište e-mail nebo nám jednoduše dejte kontakt na sebe a my se vám ozveme.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení