MĚNÍME SVĚT FINANČNÍHO
PORADENSTVÍ K LEPŠÍMU

Partners jsme založili v roce 2007 s vizí změnit trh finančních služeb v České republice. Od té doby jsme získali důvěru statisíců klientů. Jsme největší nezávislá finančně poradenská společnost na trhu, která poskytuje objektivní, individuální a komplexní poradenství. Naším snem je být symbolem kvality a stability pro naše klienty. A pro poradce chceme být symbolem nejlepšího partnera pro podnikání, který nikdy nepřestane inovovat, růst a dobývat trh.

INOVUJEME A ROZVÍJÍME TRH

Pro klienty chceme exkluzivní produkty, které jim přesně sednou. Pro poradce skvělé nástroje pro splnění finančního plánu a perfektní servis. Proto budujeme finanční skupinu Partners. Po Partners investiční společnosti jsme v roce 2019 založili životní pojišťovnu Simplea a nemovitostní fond Trigea. Součástí je také společnost Partners media s weby Peníze.cz, Finmag.cz a Heroine.cz. Od června 2021 je novým členem i penzijní společnost Rentea a příští rok by se skupina měla významně rozšířit o vlastní Partners Banku, na jejímž budování se intenzivně pracuje.

Náš příběh

Partners vznikli s cílem ukázat, že kvalitní finanční poradenství je navzdory předsudkům skvělá služba s obrovskou přidanou hodnotou pro každého klienta. V zemi, kde banky každý rok vydělávají 70 miliard na svých klientech a nejvíc finančních produktů prodá Česká pošta, je pro nezávislé poradenství velký prostor. Z nováčka jsme v roce 2011 vyrostli v největší finančně poradenskou společnost. V roce 2013 jsme otevřeli první pobočku Partners Market. Dále rozšiřujeme finanční skupinu, kam patří také úspěšné projekty Partners investiční společnost, nemovitostní fond Trigea, pojišťovna Simplea, Partners bankovní služby, Partners media a od června 2021 i penzijní společnost Rentea.

Pomohli jsme s financemi
 
z vás
V našem týmu je přes
 
poradců
S našimi klienty uzavřeme
 
smluv každou hodinu

PODPORUJEME FINANČNÍ
GRAMOTNOST

Ze své praxe víme, že lidé mají stále rezervy v tom, co o financích znají. Zbytečně se pak dostávají do finančních problémů a nepříjemných životních situací. Proto podporujeme vzdělávání dětí, široké veřejnosti i odborníků.

SPONZORUJEME MLADÉ TALENTY

V Partners fandíme mladým lidem. Rádi podporujeme ty, kteří se nebojí a mají ambiciózní životní cíle. Nevzdávají se! Za svými sny dokážou jít chytře a aktivně a také poctivě krok za krokem, tvrdě pracují na co nejlepších výsledcích. Umí se radovat z vítězství a také přijmout porážku a pokračovat dál, protože věří, že to, co dělají, má smysl. V Partners to máme podobně, proto podporujeme Karolínu i Renatu na jejich cestě za splněnými životními sny.

KORUNKY Z AMÁLKY

Klienti s námi mohou řešit své finance i online. Stejně jako u osobního setkání je ale potřeba provést identifikaci klienta, která probíhá na dálku, a její součástí je ověřovací platba ve výši 1 Kč. Za tímto účelem jsme v květnu 2020 spustili program Amálka, který nám celý proces umožňuje. Peníze obdržené z ověřovacích plateb jsme se zavázali darovat organizaci Člověk v tísni, konkrétně na projekt Jeden svět na školách. Částka bude organizaci odeslána, jakmile dosáhne 1 000 Kč. Doposud jsme skrze Amálku přijali 298 Kč.

Pojďte nás poznat

Ať už přesně víte, co chcete, nebo byste rádi probrali svoji finanční situaci jako celek, vybereme pro vás odborníka, se kterým si sednete. Zavolejte nebo nám nechte kontakt a my se vám rádi ozveme!