PORADENSTVÍ JE VZTAH ZALOŽENÝ NA DŮVĚŘE

Věříme v celoživotní partnerství mezi klienty a poradcem. Pokud se finanční poradenství dělá dobře, pomáhá klientům k bohatšímu a svobodnějšímu životu. A to je náš cíl.

úvodní_Poradenství_2.png

JOANNA BILANOVÁ

Ředitelka týmu

LUBOŠ NOVÁK

Manažer

ucho.svg

Nevaříme z vody

Abychom dokázali dobře radit, musíme nejprve zjistit, jak to s financemi máte. Hodně se ptáme a rádi posloucháme. To je rozdíl mezi poradcem a prodejcem.

timer_shape.svg

Vidíme za roh

Úkol poradce je předvídat, co se vám po stránce peněz může stát, a na všechny tyto situace vás připravit. Díky tomu zvládnete výpadek příjmu i zhodnocení úspor na penzi.

pece.svg

Pečujeme o vás

Jsme tu pro vás a vy se na nás můžete obrátit kdykoli s žádostí o pomoc nebo radu – ať již řešíte pojistnou událost, fixaci hypotéky, nebo podezřele dobrou nabídku. To je práce pro nás.

icon-vahy.svg

Jsme nezávislí

I když máme vlastní instituce včetně banky, penzijní společnosti, životní pojišťovny a investičních fondů, tak naši poradci pro vás vždy vybírají produkty z celého trhu. Stejné provize u všech produktů zajišťují objektivitu.

r_lukes.png
„Problémy s láskou za vás nevyřešíme. Ale řekneme vám, na kolik vás vyjdou a jak na to nejlépe našetřit.“
Radim Lukeš, zakladatel

JAK TO PROBÍHÁ

1. Analýza vašich možností a cílů

Podíváme se na vaši finanční situaci a přání, která si chcete splnit v oblasti spoření, bydlení nebo penze.

2. Schválíme si finanční plán

Poradce navrhne finanční plán a nejvhodnější produkty z oblasti pojištění, investic nebo úvěrů, které povedou ke splnění cílů.

3. Pravidelný servis

Zhruba jednou za dva roky nebo podle potřeby zkontrolujeme, co se u vás změnilo, a novým možnostem a cílům přizpůsobíme finanční plán.

4. Celoživotní poradenství

Na svého poradce Partners se můžete kdykoli obracet s žádostí o radu nebo pomoc. Pomůže se všemi oblastmi osobních financí.
1
2
3
4

PŘÍBĚHY Z KAŽDODENNÍ PRAXE

ZAKÁZANÁ HYPOTÉKA

Strojvedoucí Jakub Trávník spolupracoval s finančním poradcem Partners Denisem Kudláčkem již několik let. Postupně spolu vyřešili zajištění i dlouhodobé investování. Po náhlé smrti dědečka musel Jakub řešit vyplacení strýce a rekonstrukci. Potřeboval hypotéku na 2,2 milionu.


Vše vypadalo jako bezproblémové financování bydlení, a najednou banka objevila závazek šest let po splatnosti. Za vše mohla Jakubova bývalá přítelkyně, za niž musel uhradit starý dluh. Díky naší vyjednávací síle jsme dokázali zajistit klientovi bydlení,“ uvádí Denis Kudláček. „Řešili jsme to zhruba tři měsíce. Obešli jsme čtyři bankovní domy. Kdybych to dělal sám, určitě to nezvládnu,“ krčí rameny Jakub. „Vše se podařilo díky dlouhodobé spolupráci s touto bankou. Kdyby tam šel klient sám, z ulice, nepomůžou mu,“ potvrdil Denis Kudláček.

KUCHAŘ RENTIÉREM

Pětadvacetiletý šikovný šéfkuchař Václav Kadlec začal pracovat již během svých středoškolských studií. Peníze se začínaly hrnout, on je ale chtěl hlavně začít efektivně rozmnožovat. „Nechtěl jsem dopadnout jako pětašedesátiletý kolega, který byl úplně strhaný,“ vysvětluje svůj motiv.


S poradcem Partners Janem Šimkem se potkali v roce 2016. Vzájemnou důvěru si budovali delší čas. „Vaškovi to trvalo hodně dlouho. Smlouvy četl opravdu důkladně, ale obecně je dobře, že je takhle opatrný,“ říká s úsměvem poradce Honza a jeho klient přikyvuje. „Václav chtěl investovat do fondů, které by mu vynášely více než zanedbatelnou částku. Zvolili jsme postup, kdy je investiční horizont nastavený na 20 let a na dynamickou strategii. Požadovanou rentu tak bude mít ve svých 41 letech,“ popisuje Jan Šimek. Mladý kuchař má o spolupráci s poradcem jasno. „Bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohl udělat. Banka mi nikdy nic moc nedala. Díky Honzovi vydělávám. Navíc mi poradí s veškerým pojištěním. Teď jsem byl rok jako šéfkuchař v Anglii, tak mi pomohl vytipovat vhodnou banku ve Velké Británii.

2 MILIONY
NAVÍC

Eva z Chebu před třemi lety splácela hypotéku na svůj první byt a právě jí končila pětiletá fixace. Tehdy se potkala s Jaroslavem Kubizňákem, finančním poradcem firmy Partners. Podařilo se mu vyjednat lepší sazbu a pak se zaměřil i na pojištění. To se ukázalo jako velké štěstí.


Dvě životní pojistky, které si Eva platila, Jaroslav vyhodnotil jako nevhodně nastavené. Kryly následky úrazu, ale zcela chybělo pojištění pracovní neschopnosti nemocí. Evě navrhl změnu tak, že pojistná rizika zajistil pouze jednou smlouvou. Pojištění invalidity při úrazu i při nemoci nastavil na miliónové částky. V roce 2017 Eva začala mít zdravotní problémy. Lékaři jí nakonec diagnostikovali závažnou poruchu štítné žlázy s onemocněním očí. Náhlá nemoc jí znemožnila normálně pracovat. Tehdy se obrátila na svého poradce. Místo původních 200 tisíc, které by dostala ze starých smluv, od pojišťovny nakonec dostala 2 miliony korun. Mohla tak finančně překlenout těžké období. „Měla jsem velké štěstí, pomohl mi jako málokdo v životě. Díky němu se nemusím bát, co se mnou bude,“ říká o svém poradci.

ODBORNÍCI S TITULEM

Naši poradci jako první v Česku získali titul European Financial Advisor (EFA) po splnění náročných písemných a ústních zkoušek ve všech oblastech finančního plánování.

Banner_kampan_2020_08.png

LUKÁŠ JÍLEK

Franšízant

Podívejte se na TOP poradce ve svém okolí

Vyberte lokalitu
JihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýPrahaStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hledáte kontakt na svého poradce?

Najít kontakt

Zkušenosti našich klientů

Rádi vás poznáme

Toužíte po něčem z vašeho pohledu nedosažitelném, nebo jen hledáte cestu, jak efektivně nastavit svůj finanční rozpočet? Rádi vám doporučíme vhodného odborníka. Zavolejte, napište e-mail nebo nám na sebe zanechte kontakt a my se vám ozveme.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení