JSME PARTNERS

JSME PARTNERS

Víme, že finanční poradenství je pouze tak kvalitní, jak kvalitní jsou poradci. Jsme hrdí na osobnosti z řad profesionálních poradců, manažerů a ředitelů, kteří s námi spojili své jméno.

Sdílíme hodnoty a vize. Dodržujeme etický kodex a jednáme vždy v zájmu klienta. Garantujeme kvalitu své poradenské služby.

Jsme profesionálové

Odbornost našich poradců zajišťujeme přísnými profesními pravidly. Každý musí úspěšně projít supervizí před komisí a odbornou certifikací. Poradci mají stanovená minimální kritéria výkonu a každou uzavřenou smlouvu kontroluje hlídací systém Watchdog.

dvojice_2.png

STANISLAVA LIŠKOVÁ

Ředitelka pobočky

DAVID KUNDRT

Ředitel

Podívejte se na TOP poradce ve svém okolí

Vyberte lokalitu
JihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýPrahaStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hledáte kontakt na svého poradce?

Najít kontakt

Zkušenosti našich klientů

Rádi vás poznáme

Toužíte po něčem z vašeho pohledu nedosažitelném, nebo jen hledáte cestu, jak efektivně nastavit svůj finanční rozpočet? Přímo a jen pro vás najdeme vhodného odborníka, se kterým si sednete. Zavolejte, napište e-mail nebo nám jednoduše dejte kontakt na sebe a my se vám ozveme.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení