BANKOVNÍ SPECIALISTA

PARTNERS MARKET OLOMOUC - Dolní náměstí

Máte možnost spojit svou kariéru s pobočkou Partners market ve vašem regionu. Nemusíte mít zrovna doktorát z financí. Mnohem důležitější je vůle naučit se něco nového, udělat maximum pro každého klienta a být součástí příjemné atmosféry na pobočce.

OČEKÁVÁME

  • Pracovitého komunikativního kolegu s maturitou, vášní pro obchod a ochotou dále se vzdělávat.
  • Zodpovědnou a samostatnou osobnost se spoustou energie a touhou odvádět 100% práci.
  • Reprezentativní vystupování.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Poskytování bankovních služeb stávající i nové klientele.
  • Správa stávajícího klientského kmene.
  • Kompletní a samostatná práce na bankovní pobočce.

NABÍZÍME

Možnost profesního růstu, práci na HPP, zázemí renomované společnosti, příjemný kolektiv, prostředí moderní pobočky, vzdělávání v oblasti financí a obchodu, pestrou činnost napříč celým finančním trhem a nadstandardní bonusové ohodnocení.

Zaujali jsme vás? Pak, prosím, vyplňte formulář a přiložte svůj aktuální strukturovaný životopis s krátkým vzkazem, proč máme vybrat právě vás. Můžete také přiložit váš LinkedIn profil.

Chci být součástí týmu

Chráněno službou reCaptcha (ochrana soukromí - smluvní podmínky)

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení