FINANČNÍ SPECIALISTA / KONCIPIENT

PARTNERS MARKET ZLÍN - J. A. Bati

Máte možnost spojit svou kariéru s pobočkou Partners market ve vašem regionu. Nemusíte mít zrovna doktorát z financí. Mnohem důležitější je vůle naučit se něco nového, udělat maximum pro každého klienta a být součástí příjemné atmosféry na pobočce.

OČEKÁVÁME

  • Pracovitého komunikativního kolegu s maturitou, vášní pro obchod a ochotou dále se vzdělávat.
  • Zodpovědnou a samostatnou osobnost se spoustou energie a touhou odvádět 100% práci.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Obchodní a organizační vedení pobočky.
  • Finanční plánování a poradenské služby.
  • Zprostředkování spořících, investičních, pojistných a úvěrových produktů.
  • Servis stávajících klientů.

NABÍZÍME

  • Práci na HPP.
  • Zázemí renomované společnosti.
  • Příjemný kolektiv.
  • Prostředí moderní pobočky.
  • Vzdělávání v oblasti financí a obchodu.
  • Pestrou činnost napříč celým finančním trhem.
  • Možnost profesního růstu.
  • Nadstandardní bonusové ohodnocení.

Zaujali jsme vás? Pak, prosím, vyplňte formulář a přiložte svůj aktuální strukturovaný životopis s krátkým vzkazem, proč máme vybrat právě vás. Můžete také přiložit váš LinkedIn profil.

Chci být součástí týmu

Chráněno službou reCaptcha (ochrana soukromí - smluvní podmínky)

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení