Je nám líto, tato pozice je již obsazena

Aktuální pracovní nabídky naleznete zde

Campaign Manager

CENTRÁLA V PRAZE

Finanční skupinu Partners rozšiřujeme o vlastní retailovou banku. Bude to první opravdu poradenská banka na českém trhu, která prostřednictvím své aplikace a dalších kanálů nabídne klientům skvělý finanční servis postavený na správě finančních smluv a osobním plánování.

A právě na to potřebujeme nejlepší kampaňový tým.

PŘÍLEŽITOST BÝT U TOHO OD STARTU

Být u stavby a spuštění nové banky je jedinečná příležitost. S ohledem na rozšiřování finanční skupiny budeme integrovat nový CRM systém, definovat plán kampaní, napojovat data celé finanční skupiny i data bankovní potřebná pro fungování klientských kampaní. Jako nový campaign manažer můžeš být součástí tohoto projektu od samotného začátku až do startu a následného zdokonalování!

Staneš se součástí týmu Lady Kičmerové, která se ve Skupině Partners stará o klientský servis a marketing. Na centrálu Partners nastoupila v posledním ročníku VŠE a za víc jak deset let se její hlavní misí stali spokojení a informovaní klienti. Na práci v Partners si nejvíc cení vztahů mezi lidmi, neformální atmosféry a kariérních příležitostí. A jak sama říká: „Partners je skvělá firma, pokud máte rádi výzvy.“

KAMPANĚ OD A DO Z

Na starost budeš mít plánování, realizaci i vyhodnocování marketingových a servisních kampaní nad stávajícím klientským kmenem. Naučíš se pracovat s velkým CRM systémem (typu Salesforce nebo SAS), což je skvělé know-how do kariéry. Budeš se kamarádit s bankovními i poradenskými daty, real-time kampaněmi i kampaňovou analytikou. Kampaňovými kanály pro tebe budou mobilní aplikace, mail, call centrum i web.

Hledáme nadšence do individualizovaných marketingových kampaní, které klienti ocení. Samostatnou osobnost s marketingovým nebo datovým backgroundem. Člověka ochotného nést zodpovědnost a pracovat samostatně. Někoho, koho zajímají bankovní, pojistné a investiční produkty a finanční plánování. Kdo věří v budoucnost na datech postaveného přímého marketingu.

A NA ZÁVĚR

Hlavní benefit je být u startu nové banky a jejích klientských kampaní a možnost ve finanční skupině Partners kariérně vyrůst a hodně se naučit. Hodí se ale i fajn kolegové, přátelská atmosféra v kancelářích v Praze na Chodově, dobrá káva, příspěvek na stravování a zvýhodněné finanční produkty. Podporujeme školení i individuální výuku AJ na pracovišti a využít můžeš další z řady firemních benefitů. A pokud budeš potřebovat klid na práci, home-office to jistí.

Toto vše ti nabízíme. Práci snů. Skvělý tým, šéfovou, prostředí a k tomu projekt nově vznikající banky.

Využij ji a dej nám o sobě vědět!

Pošli nám strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: personalni@partners.cz

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení