Je nám líto, tato pozice je již obsazena

Aktuální pracovní nabídky naleznete zde

Compliance Officer

CENTRÁLA V PRAZE

Máme příležitost pro ty, kteří chtějí víc tvořit, a přesto mají rádi bankovnictví. Pokud vás baví rozsáhlá a různorodá agenda, možnost nastavit si vše podle sebe a být důležitou součástí banky, tak hledáme právě vás – tedy osobnost, která ví, o co se jedná ve vyhlášce. Č. 163/2014 Sb.

KRÁTCE O PARTNERS BANKA

Rozhodli jsem se rozšířit finanční skupinu Partners a postavit si vlastní banku! Pro klienty, pro poradce. Měníme status quo a dobýváme trh po svém. Chceme klientům poskytovat jenom to podstatné, bez korporátních zbytečností a zastaralých technologií. Využijeme k tomu synergie a síly s naší finanční skupinou.

Věříme, že dokážeme postavit proklientskou banku, která nabídne perfektní základní služby širokému retailu, propojí komplexní poradenství a bankovnictví v počítači i mobilu. Naše instituce stavíme hlavně efektivně, bez těžkopádných technologií, bez množství nepodstatných produktů a lidí na všechno. A nabízíme nekonečný prostor všem, kdo mají ambice uplatnit své schopnosti a dovednosti.

CO TĚ ČEKÁ

 • Správa a aktualizace vnitřních předpisů.

 • Komunikace s dohledovými orgány.

 • Sledování legislativních změn a spolupráce na implementaci do ŘKS a postupů banky.

 • Spolupráce s ostatními úseky společnosti v rámci compliance činností – marketingové materiály, klientská dokumentace, pracovní postupy.

 • Kontrola pracovních postupů a procesů společnosti, tvorba vnitřních předpisů.

DO TÝMU HLEDÁME NĚKOHO, KDO MÁ

 • Vysokoškolské právní vzdělání.

 • Zkušenosti z výše uvedené oblasti a zároveň chuť učit se nové věci.

 • Praxi na finančním trhu, související s finančním trhem nebo v auditu finančních produktů (alespoň 3 roky).

 • Kdo už byl manažer a ví, jak to na manažerské pozici chodí.

 • Příjemné a profesionální vystupování, schopnost komunikovat s kolegy z obchodu / procesu.

 • Výbornou uživatelskou znalost PC.

 • Druhou (možná i první) lásku k vnitřním předpisům.

NA ZÁVĚR

Podílej se na inovaci a kultivaci českého bankovního trhu. Zatím jsme malá parta nadšenců z různých mezinárodních bank – v tom je ovšem naše síla. Víme totiž, že jsme schopni vybudovat banku s nadstandardními službami!

U nás oceníš plochou organizační strukturu, přímou spolupráci v kolektivu, velkou míru samostatnosti a malý akční tým kolegů. Nečekají tě zastaralé technologie, ale moderní a digitální prostředí, na kterém stále pracujeme. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově a širokou škálu benefitů. Dostaneš příležitost i prostor uplatnit své nápady – žádné skupinové předpisy a reporty, je to zcela na tobě. Na pracovišti se to navíc hemží fajn kolegy, kteří mají společný cíl – být součástí těla nové moderní banky.

Chceš to zkusit? V tom případě nám o sobě dej co nejdříve vědět na e-mail: stepanka.svatkova@partners.cz

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení