Senior Compliance Officer

CENTRÁLA V PRAZE

Hledáme šikovného „Senior compliance officera ". Osobnost se zájmem o finanční a kapitálový trh.

Věříme, že jen práce, která vás baví, bude úspěšná. Pokud jsou vám blízké právní předpisy finančního trhu aktuálně AML agenda, tak právě Vás hledáme a máte skvělou pracovní příležitost.

NĚKOHO, KDO MÁ:

  • vysokoškolské vzdělání (preference oblast práva),
  • víceletou praxi na pozici compliance officera na finančním trhu,
  • příjemné a profesionální vystupování, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost za svěřené úkoly,
  • dobré komunikační schopnosti,
  • výbornou uživatelskou znalost PC.

CO VÁS ČEKÁ?

  • Správa a aktualizace vnitřních předpisů finančně poradenské společnosti,
  • sledování legislativních změn,
  • provádění druholiniových kontrol poradenské sítě i oddělení společnosti,
  • agenda AML a sankčních seznamů,
  • komunikace s obchodními partnery v rámci nastavování procesů či součinnosti při provádění kontrol,
  • spolupráce s ostatními úseky společnosti v rámci compliance činnosti – zejména klientská dokumentace a řešení klientských stížností,
  • komunikace s dohledovými orgány (ČNB, ÚOOÚ) či orgány mimosoudního řešení sporů (Finanční arbitr, ČOI, Kancelář ombudsmana ČAP).

CO NABÍZÍME?

  • Práci v rozvíjející se finanční skupině,
  • sdílení zkušeností s týmem právníků a compliance finanční skupiny,
  • tým výborných kolegů.

V plánu jsou významné projekty nejen pro Partners, ale i dceřiné společnosti. Nudit se rozhodně nebudete. Na pracovišti jsou fajn kolegové, přátelská atmosféra, lidský přístup. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově, dobrou kávu, příspěvek na stravování. Podporujeme školení i individuální výuku AJ na pracovišti a využít můžete další z řady firemních benefitů – sick days, cafeterie, Multisportkarty, NB a telefon je u nás samozřejmostí, průběžné bonusy za dobrou práci a k tomu 13 plat a něco navíc, jak se daří společnosti, firemní akce, příspěvek penzijní připojištění, dny zdraví (očkování, vitamínové balíčky), pěknou relax zónou s občerstvením na pracovišti. A pokud budete potřebovat klid na práci, home-office to jistí.

Zní to dobře? To jsme rádi, tak neváhejte nám poslat váš strukturovaný životopis.

Chci být součástí týmu

Chráněno službou reCaptcha (ochrana soukromí - smluvní podmínky)

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení