DATABÁZOVÝ EXPERT

CENTRÁLA V BRNĚ

Hledáme nové členy do našeho týmu, který se bude podílet na expanzi skupiny Partners! Neotálej, přihlas se, a buď u toho s námi!

Hledáme lidi, kteří se nechtějí hrabat v deset let starých kódech a přepisovat špagety do objektů. Stavíme tým pro fungl nový projekt, který není zatížený žádnou minulostí, rozjíždí se na zelené louce a má ambici být technologickou špičkou na trhu.

Pokud tě někdy lákalo zkusit pracovat na softwaru pro finanční sektor, který má smysl, tady je tvoje příležitost! Tvoje řešení poběží i na pobočkách banky.

Tvým hlavním úkolem, pokud ho přijmeš, bude vymyslet řešení, které odolá zubu času, a umožní rostoucí finanční skupině a pobočkám vznikající banky expandovat po celé Evropě. Tvým úkolem bude celý bigbít kolem databází, tedy návrh datového modelu, tvorba, údržba a orchestrace databázových jobů, konsolidace dat do skupinového DWH, „ochočení“ si vývojářů, ať do DB neposílají nějaké příšerné mordy atd.

CO OD TEBE OČEKÁVÁME? 

  • Kreativitu, samostatnost a zodpovědnost
  • Schopnost řešit problémy, které se po cestě vyskytnou
  • Zkušenosti a znalosti s návrhem a správou relačních databází (PostgreSQL)
  • Znalost SQL a programovacích jazyků pro uložené procedury

VÝHODOU BUDE, POKUD MÁŠ ZNALOSTI S: 

  • GiT
  • Dalšími typy úložišť (MSSQL, elasticsearch, redis, …) a výhody jejich použitím

Víme, že na některé typy úloh je databáze lepší než všechny programovací jazyky na světě dohromady, takže kromě všeho předchozího budeš součástí vývojového týmu, a tedy i ty budeš mít velký podíl na nejlepším software, který jsme kdy vyrobili.

CO ZA TO? 

Budeš mít možnost popustit uzdu své kreativitě! Můžeš navrhovat a vymýšlet nová řešení od A až do Z. 

STAVÍME TÝM!

Sdílení zkušeností a znalostí je pro nás důležité. Můžeš se spolehnout na lidi kolem sebe, ale na oplátku čekáme, že i ty budeš podporovat ostatní členy naší party a podílet se na jejich rozvoji.

Je důležité držet krok, a tak se čas od času budeš muset ponořit i do studia nových technologií a postupů. U nás budeš mít dostatek prostoru na seberealizaci a rozvoj!

Mzdové ohodnocení odpovídající tvým znalostem a zkušenostem. Víme, že kvalitní lidi a dobré výkony je třeba ocenit.

Chci být součástí týmu

Chráněno službou reCaptcha (ochrana soukromí - smluvní podmínky)

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení