Je nám líto, tato pozice je již obsazena

Aktuální pracovní nabídky naleznete zde

Financial Planning & Analysis Manager

CENTRÁLA V PRAZE

Finanční skupinu Partners rozšiřujeme o vlastní retailovou banku. Bude to první opravdu poradenská banka na českém trhu! Svým klientům nabídne skrze aplikaci a další chystané kanály skvělý finanční servis postavený na správě finančních smluv a osobním plánování.

A právě na to potřebujeme dalšího člena do týmu. Hlavní týmy už jsou poskládané z osobností z různých bankovních sektorů. Nyní přichází příležitost pro ty, kteří ví, co znamená zkratka FP&A.

Můžeš se pochlubit kvalitními výsledky v oblasti controllingu, řízení nákladů, rozpočtu a forecastingu? Tak pro tebe máme dream job!  

Být u stavby a spuštění nové banky je jedinečná příležitost. Proto hledáme člověka, který…

  • si troufne na manažerskou funkci a vedení malého tříčlenného týmu FP&A a Controlling;
  • převezme řízení procesu – od tvorby ročního plánu, kontroly až po jeho plnění/čerpání (rozpočty, forecasting);
  • ví, jak měřit plánované výkonnosti banky;
  • se bude podílet na konsolidaci finančních výsledků;
  • bude připravovat pravidelné standardizované manažerské reporty;
  • bude tvořit pravidelné nebo ad-hoc analýzy včetně analýzy profitability;
  • se bude aktivně účastnit auditů společnosti (interního či externího) a prověrek regulatorního orgánu;
  • umí spolupracovat s ostatním kolegy napříč bankou;
  • má rád nové výzvy a touží po seberealizaci.

Za nás musíš splňovat vysokoškolské vzdělání v oboru financí nebo matematiky a zkušenost alespoň 3 roky na obdobné pozici. Bez analytického myšlení a rychlého úsudku se neobejdeš. Komunikace a úzká spolupráce s dalšími kolegy tě neminou, nechceme žádného individualistu. Pokročilá znalost při práci s Excelem je samozřejmostí stejně jako znalost angličtiny. A jestli máš zkušenosti v programování SQL, jsi ve výhodě.

NA ZÁVĚR

Hlavní benefit je být u startu nové banky, možnost v rámci finanční skupiny Partners kariérně vyrůst a hodně se naučit. U nás oceníš plochou organizační strukturu, přímou spolupráci v kolektivu, velkou míru samostatnosti a možnost profesního rozvoje. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově a širokou škálu benefitů. Nudit se rozhodně nebudeš, náplň bude pestrá. Dostaneš příležitost i prostor uplatnit své nápady. Na pracovišti se to navíc hemží fajn kolegy.

Toto vše ti nabízíme.

Jdeš do toho s námi? Tak nám pošli svůj životopis na e-mail stepanka.svatkova@partners.cz nebo si napiš o další informace. Rádi tě u nás uvítáme a řekneme si víc.