Je nám líto, tato pozice je již obsazena.

Aktuální pracovní nabídky naleznete zde.


Financial Planning & Analysis Manager

CENTRÁLA V PRAZE

Finanční skupinu Partners rozšiřujeme o vlastní retailovou banku. Bude to první opravdu poradenská banka na českém trhu! Svým klientům nabídne skrze aplikaci a další chystané kanály skvělý finanční servis postavený na správě finančních smluv a osobním plánování.

A právě na to potřebujeme dalšího člena do týmu. Chceme klientům poskytovat jenom to podstatné, bez korporátních zbytečností a zastaralých technologií.  Hlavní týmy už jsou poskládané z osobností z různých bankovních sektorů. Nyní přichází příležitost pro ty, kteří ví, co znamená zkratka FP&A - nejen tedy teoreticky, ale i prakticky co tato pozice obnáší za činnosti.

Můžeš se pochlubit kvalitními výsledky v oblasti controllingu, řízení nákladů, rozpočtu a forecastingu? Tvá odpověď je ANO?  Zřejmě jsme tě našli a a máme pro tebe dream job.

Být u stavby a spuštění nové banky je jedinečná příležitost. Proto hledáme člověka, který…

  • si troufne na manažerskou funkci - vedení malého týmu FP&A a Controlling – ale z počátku si poradí s tím, že to bude hodně na něm;
  • převezme řízení procesu – tvorbu ročního plánu, kontroly jeho plnění/čerpání;
  • ví, jak měřit plánované výkonnosti banky;
  • se bude podílet na konsolidaci finančních výsledků;
  • bude připravovat pravidelné standardizované manažerské reporty;
  • bude tvořit pravidelné nebo ad-hoc analýzy včetně analýzy profitability;
  • se bude aktivně účastnit auditů společnosti (interního či externího) a prověrek regulatorního orgánu;
  • umí spolupracovat s ostatním kolegy napříč bankou;
  • má rád nové výzvy a touží po seberealizaci dalšího osobního vývoje.

Za nás musíš splňovat vysokoškolské vzdělání v oboru finance nebo matematiky a alespoň 3 roky zkušenosti v obdobné pozici. Bez analytického myšlení a rychlého úsudku se neobejdeš. Komunikace a úzká spolupráce s dalšími kolegy tě neminu, nechceme žádného individualistu. Pokročilá znalost při práci s Excelem je samozřejmostí. Angličtina na této pozice je nutná. A jestli máš zkušenosti v programování SQL tak máš výhodu.

NA ZÁVĚR

Hlavní benefit je být u startu nové banky a možnost ve finanční skupině Partners kariérně vyrůst a hodně se naučit. U nás oceníš plochou organizační strukturu, přímou spolupráci v kolektivu, velkou míru samostatnosti a možnost profesního rozvoje. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově a širou škálu benefitů. Nudit se rozhodně nebudeš, náplň bude pestrá. Dostaneš příležitost i prostor uplatnit své nápady. Na pracovišti se to navíc hemží fajn kolegy.

Toto vše ti nabízíme. Dream job v oboru, který ti je blízký. Od super šéfa, skvělého týmu, prostředí a k tomu projekt nově vznikající banky. Využij tuto příležitost a dej nám o sobě vědět.

Pošli nám strukturovaný životopis na email stepanka.svatkova@partners.cz nebo si piš o další informace. Rádi odpovíme a hlavně se s tebou potkáme na prima osobním pohovoru.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení