Je nám líto, tato pozice je již obsazena

Aktuální pracovní nabídky naleznete zde

Finanční specialista – Treasury

CENTRÁLA V PRAZE

Pojď s námi budovat novou moderní banku. Zrovna by se nám šiknul kolega nebo kolegyně na pozici: Finanční specialista – Treasury.

O PROJEKTU

Rozhodli jsme se rozšířit finanční skupinu Partners a postavit si vlastní retailovou banku! Chceme klientům poskytovat jen to podstatné, bez korporátních zbytečností a zastaralých technologií. Využijeme k tomu synergie a síly s naší finanční skupinou.

A právě na to potřebujeme dalšího člena do týmu, tentokrát na pozici Treasury. Uvítali bychom člověka s pracovní zkušeností z bankovního prostředí, který ví, jak funguje komunikace s bankami. Někoho samostatného, s pozitivním myšlením, kdo aktivně vyhledává jak a co ve své pozici zlepšit.

Staneš se součástí finančního oddělení, které zajištuje řízení likvidity a cash flow, řízení aktiv a pasiv, finanční plánování, odpovídá za účetnictví, výkaznictví a daňovou agendu koncernu.

Tvým prioritním úkolem bude denní řízení peněžních toků s cílem maximálního zhodnocení našich dočasně volných finančních aktivit. Dotkneš se administrace dluhového financování. Budeš se podílet na uzavírání obchodů na finančních trzích (FX, dluhopisy, depozita, MM operace) a další operace spojené s touto pozicí jako:

  • monitorování a řízení likvidity banky,  
  • řízení měnového rizika, 
  • plánování středně a dlouhodobé strategie financování včetně zajišťování,  
  • řízení úrokového rizika a plánování jeho minimalizace, 
  • řízení měnového rizika a plánování jeho minimalizace, 
  • analýza trhu a příprava scénářů budoucího vývoje, 
  • příprava manažerských reportů pro představenstvo, 
  • organizace agendy pro výbor ALCO, 
  • spolupráce při měsíčních závěrkách,
  • aktivní účast při auditních (interních i externích) prověrkách a prověrkách regulatorních orgánů.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT

Podílej se s námi na inovaci a kultivaci českého bankovního trhu – staň se jeho součástí. Zatím jsme malá parta nadšenců z různých mezinárodních bank – v tom je ovšem naše síla. Víme totiž, že jsme schopni vybudovat banku s nadstandardními službami!

U nás oceníš plochou organizační strukturu, přímou spolupráci v kolektivu, velkou míru samostatnosti a možnost profesního rozvoje. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově a širokou škálu benefitů. Nudit se rozhodně nebudeš, náplň bude pestrá. Dostaneš příležitost i prostor uplatnit své nápady. Na pracovišti se to navíc hemží fajn kolegy.

Jdeš do toho s námi? Tak nám pošli svůj životopis na e-mail stepanka.svatkova@partners.cz nebo si napiš o další informace. Rádi tě u nás uvítáme a řekneme si víc.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení