HR BUSINESS PARTNER(KA)

CENTRÁLA V PRAZE

Postav s námi novou, moderní banku! Moc by se jí hodil zkušený HR Business Partner(ka). 


Nabízíme příležitost těm, kdo chtějí hlavně tvořit, ne stavět jen na byrokratických procesech daných fixními pravidly mezinárodních skupin. Ceníme si kreativity a lokálního kontextu. Pokud tě baví rozsáhlá a různorodá agenda, možnost nastavit si vše podle sebe a být důležitou součástí moderní banky, pak hledáme právě tebe. 

 

Krátce o projektu Partners Banka 

Rozhodli jsem se rozšířit finanční skupinu Partners a postavit si vlastní, čistě fintechovou banku! Pro klienty, pro poradce. Měníme status quo a dobýváme trh po svém. Chceme klientům poskytovat jenom to podstatné, bez korporátních zbytečností a zastaralých technologií. Využíváme k tomu synergie a síly s naší finanční skupinou. Unikátní projekt, jehož budeš důležitou součástí, poskytuje příležitost k osobnímu růstu s využitím nejnovějších technologií a forem spolupráce. Technologie nevyužíváme jako náhradu za člověka nebo k zmenšování týmu, naopak je vidíme jako klíčovou podporu kvality poradenství poskytovaného osobními poradci klientům.  

 

Věříme, že dokážeme postavit proklientskou banku, která nabídne perfektní základní služby široké retailové klientele, propojí komplexní poradenství a bankovnictví v mobilu. Naše instituce stavíme hlavně efektivně, bez těžkopádných procesů a množství nepodstatných produktů. A proto můžeme nabídnout nekonečný prostor všem, kdo mají ambice uplatnit své schopnosti a dovednosti. 

 

Do našeho týmu hledáme někoho, kdo:  

  • má zkušenosti s tvorbou a rozvojem strategií v oblasti lidských zdrojů a firemní kultury;
  • umí navrhnout vhodné HR nástroje, dokáže je implementovat, pravidelně sledovat a vyhodnocovat efektivitu v celé šíři HR aktivit – tréninky, hiring, onboarding, motivace, hodnocení, odměňování, individuální a týmový rozvoj, vzdělávání;
  • je osobnost a umí být podporou manažerů - např. při hodnocení a vzdělávání jejich týmů, při onbordingu a dalších personálních otázkách;
  • ví, jak na interní komunikaci a personální marketing;
  • má znalosti v sestavení kariérní struktury pro účely rozvoje talentů (např. hodnocení výkonnosti, rozvoj potenciálu, hodnocení talentů, plánování nástupnictví na základě budoucího potenciálu);
  • se setkal s HR controllingem – rozpočet, reporty, hodnocení, OKRs, KPIs;
  • má zkušenost s HR prostředím v IT společnosti nebo IT útvaru finanční instituce (výhoda, ne podmínka).

 

Na závěr 

Podílej se na inovaci a kultivaci českého bankovního trhu. Jsme parta nadšenců z různých mezinárodních bank, v tom je naše síla. Víme totiž, že jsme schopni vybudovat banku s nadstandardními službami. 

U nás oceníš plochou organizační strukturu, přímou spolupráci v kolektivu, velkou míru samostatnosti a malý akční tým kolegů. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově a širokou škálu benefitů. Dostaneš příležitost i prostor uplatnit své nápady – žádné skupinové předpisy a reporty, je to zcela na tobě. Na pracovišti se to navíc hemží fajn kolegy, kteří mají společný cíl; být srdcem i duší nové, moderní banky. 

 

Chceš to zkusit? V tom případě nám o sobě dej co nejdříve vědět na e-mail: stepanka.svatkova@partners.cz 

 

Těšíme se na tebe.  

 

Chci být součástí týmu

Chráněno službou reCaptcha (ochrana soukromí - smluvní podmínky)

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení