Je nám líto, tato pozice je již obsazena.

Aktuální pracovní nabídky naleznete zde.


JUNIOR ÚČETNÍ / FAKTURANT(KA)

CENTRÁLA V PRAZE

Rozhodli jsme se rozšířit finanční skupinu Partners a postavit si vlastní banku! Pro klienty, pro poradce. Měníme status quo a dobýváme trh po svém. Chceme klientům poskytovat jenom to podstatné, bez korporátních zbytečností a zastaralých technologií. Využijeme k tomu synergie a síly s naší finanční skupinou Partners.

Jelikož víme, že toho lze dosáhnout pouze prostřednictvím kvalitních lidí, hledáme dalšího člena do týmu, který se do toho projektu pustí s námi. Zrovna by se nám hodil šikovný nebo šikovná junior účetní/fakturant(ka).

Hledáme parťáka/ parťačku s minimálně SŠ vzděláním s příjemným vystupováním, se schopností samostatně, odpovědně a spolehlivě pracovat na svěřených úkolech, ale také pracovat v týmu a efektivně komunikovat. Pokud Tě baví účetnictví, daně a finance? Tak právě tebe hledáme.

Co Tě u nás čeká a co bude tvoje náplň práce?

  • Zpracování přijatých a vydaných dodavatelských faktur za zboží a služby.
  • Kontrola podkladů pro fakturaci, komunikace s dalšími oddělením v případě nesrovnalostí na fakturách.
  • Kontrola a inventarizace účtů v gesci.
  • Komunikace s interními i externími dodavateli a externím auditorem (podklady k zaúčtovaným fakturám).


Co očekáváme?

  • SŠ vzdělání ekonomického zaměření.
  • Znalost účtování na nákladové účty, rozlišení analytické evidence, majetkové účty, časové rozlišení a základní znalost problematiky DPH.
  • Uživatelská znalost MS Office.
  • Pečlivost, smysl pro detail na prvním místě v žebříčku pracovních hodnot.

Co Ti můžeme nabídnout?

Prostředí rozvíjející se společnosti, v níž poznáte reálný byznys a budete mít příležitost podílet se na další expanzi. U nás oceníte plochou organizační strukturu, přímou spolupráci v kolektivu, velkou míru samostatnosti a možnost profesního rozvoje. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově a širokou škálu benefitů. K tomu mzdu, kterou si zasloužíš a další finanční ohodnocení s potenciálním růstu a bonusy za skvělé výsledky. Nudit se rozhodně nebudete, náplň je pestrá. A v neposlední řadě se budete pohybovat v přátelském kolektivu a příjemném pracovním prostředí.

Bavila by Tě tato práce? Pokud ano a vidíš se na pozici junior účetní/fakturantka, tak neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se na tebe těšit! 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení