MAKLÉŘ OBCHODOVÁNÍ S CENNÝMI PAPÍRY

CENTRÁLA V PRAZE

KDO JSME

Jsme Partners Securities, a.s., vznikající obchodník s cennými papíry, který je součástí silné finanční skupiny Partners. Jsme skupina s velkými vizemi i kapitálem na jejich realizaci, nejsme korporace, promluvit si s majitelem proto není sci-fi. Snažíme se měnit zaběhlé pořádky ve finančním sektoru, jsme inovátoři s novými koncepty.


Máme vlastní investiční společnost a nemovitostní fond Trigea, životní pojišťovnu Simplea, Rentea penzijní společnost, síť kamenných poboček, vlastní distribuční síť, vydavatelství Next Page Media (web peníze.cz, časopisy Finmag, Heroine a Football Club) a nedávno jsme spustili první poradenskou Partners Banku.


V rámci skupiny více než 150 tisícům klientů spravujeme v investicích přes 50 miliard korun a věříme, že nový vlastní obchodník s cennými papíry posune úroveň našich služeb v této oblasti na další úroveň.

KOHO HLEDÁME

Hledáme člověka, který za to umí vzít, nebojí se zodpovědnosti a dokáže od nuly budovat front-office v novém obchodníkovi s cennými papíry. Nehledáme teoretika, který doufá, že se schová ve velkém týmu.


ZA CO U NÁS BUDETE ODPOVĚDNÝ? 

 • Komunikace s klienty a poradci finanční skupiny Partners.

 • Zpracování objednávek na nákupy a prodeje investičních nástrojů.

 • Komunikace s protistranami obchodů a dalšími odděleními v rámci společnosti.

 • Nastavení postupů a procesů souvisejících s obchodováním s cennými papíry (investiční fondy i burzovně obchodované investiční nástroje).

 • Zastřešení každodenního provozu obchodníka s cennými papíry z pohledu front-office.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

 • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
 • Alespoň 1 rok praktických zkušeností v oblasti obchodování s cennými papírů u obchodníka s cennými papíry nebo v bance.
 • Výborné porozumění problematice obchodování s cennými papíry a specifikům jednotlivých investičních nástrojů.
 • Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost a schopnost pracovat pod tlakem.
 • Zkoušku podle zákona o podnikání na kapitálovém trhu – kategorie B.

CO NÁS POTĚŠÍ?

 • Základní znalost systému CTS broker.


NA ZÁVĚR

Zatím jsme malá parta nadšenců, ale jsme součástí velké finanční skupiny Partners – v tom je naše síla. U nás oceníte plochou organizační strukturu, přímou spolupráci v kolektivu, velkou míru samostatnosti a malý akční tým kolegů. Nabízíme zajímavou a samostatnou práci v dynamicky se rozvíjející finanční skupině a stabilním odvětví. Díky projektům napříč naší finanční skupinou budete mít možnost v oblasti financí a investic neustále odborně růst. Jde o příležitost být od začátku při budování obchodníka s cennými papíry. Máme pěkné kanceláře v Praze na Chodově, nabízíme širokou škálu benefitů. Dostanete příležitost i prostor uplatnit své nápady – nesvazují nás žádné skupinové předpisy a reporty. Na pracovišti se to navíc hemží fajn kolegy, kteří mají společný cíl – být součástí těla dynamické a úspěšné finanční skupiny Partners.

Nejedná se obchodní pozici, nepožadujeme aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků.

Nejedná se o pozici zodpovědnou za obchodování na vlastní knihu společnosti („proprietary trading”).

Chci být součástí týmu

Chráněno službou reCaptcha (ochrana soukromí - smluvní podmínky)

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení