Je nám líto, tato pozice je již obsazena.

Aktuální pracovní nabídky naleznete zde.

METODIK ÚČETNÍCH SYSTÉMŮ

CENTRÁLA V PRAZE

O CO JDE

Staň se součástí naší nové moderní banky.

Rozhodli jsme se rozšířit finanční skupinu Partners a postavit si vlastní banku! Pro klienty, pro poradce. Měníme status quo a dobýváme trh po svém. Chceme klientům poskytovat jenom to podstatné, bez korporátních zbytečností a zastaralých technologií. Využijeme k tomu synergie a síly s naší finanční skupinou Partners.

Jelikož víme, že toho lze dosáhnout pouze prostřednictvím kvalitních lidí, hledáme dalšího člena do týmu, který se do toho projektu pustí s námi. Zrovna by se nám hodil metodik účetních systému.

KOHO HLEDÁME DO TÝMU?

Zde je výčet toho, jaké tě u nás čekají činnosti:

  • budeš navrhovat, implementovat a testovat automatické účetní operace a procesy v účetních systémech banky; 
  • zodpovědnost za denní přenosy a rekonciliace dat mezi systémy;
  • tvorba a dodržování účetní metodiky – zodpovědnost za správnost a kompletnost účetních dat v účetních systémech banky;
  • budeš zodpovídat za tvorbu a dodržování účetní metodiky svěřených oblastní klientského/produktového účetnictví;
  • spolupráce s auditory na všech formách auditu;
  • definovat a nastavovat procesy, v rámci oddělení finančního účetnictví i dalších oddělení, s dopadem na účetnictví.

Za nás musíš splňovat vysokoškolské vzdělání v oboru financí a zkušenost alespoň 3 roky na pozici metodika v bance. Disponovat dobrou metodickou znalostí účetnictví pro banky a finanční instituce, i pro podnikatelské jednotky, znalostí jak českých účetních standardů, tak i IFRS.  

Bez analytického myšlení a rychlého úsudku se neobejdeš. Komunikace a úzká spolupráce s dalšími kolegy Tě neminou, nechceme žádného individualistu. A jestli máš zkušenosti z BIG4, regulatorního reportingu banky a znalost účetního systému Odoo, jsi ve velké výhodě. A bez dobré angličtiny to také nepůjde, protože v nejbližší době plánujeme další rozšiřování.


NA ZÁVĚR

Podílej se s námi na inovaci a kultivaci českého bankovního trhu – staň se jeho součástí. Zatím jsme malá parta nadšenců z různých mezinárodních bank – v tom je ovšem naše síla. Víme totiž, že jsme schopni vybudovat banku s nadstandardními službami!

U nás oceníš plochou organizační strukturu, přímou spolupráci v kolektivu, velkou míru samostatnosti a možnost profesního rozvoje. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově a širokou škálu benefitů. Nudit se rozhodně nebudeš, náplň bude pestrá. Dostaneš příležitost i prostor uplatnit své nápady. Na pracovišti se to navíc hemží fajn kolegy.

Chceš to zkusit? V tom případě nám o sobě dej co nejdříve vědět.

Pošli nám strukturovaný životopis a motivační dopis o tom, proč právě Ty v nové bance na e-mailovou adresu: personalni@partners.cz

Chci být součástí týmu

Chráněno službou reCaptcha (ochrana soukromí - smluvní podmínky)

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení