Je nám líto, tato pozice je již obsazena

Aktuální pracovní nabídky naleznete zdeMONITORING SPECIALIST

CENTRÁLA V BRNĚ

KDO JSME

Jsme Partners Financial Services, a.s. – moderní finanční skupina s velkými vizemi i kapitálem na jejich realizace. Pečujeme o 500 tisíc klientů a 2 tisíce poradců. Nejsme korporace, promluvit si s majitelem proto není sci-fi. Snažíme se změnit zaběhlé pořádky ve finančním sektoru, tvoříme nové koncepty, jsme inovátor na trhu. Máme vlastní investiční společnost, pojišťovnu, síť kamenných poboček, penzijku a budujeme vlastní banku.

 

Do našeho skvělého „ajťáckého“ týmu zveme dalšího parťáka, který nám pomůže s IT procesy. Obsazujeme pozici technického koordinátora projektů. Troufneš si? Čti dál!

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME

Hledáme kolegu, který bude aktivně rozvíjet spolupráci IT oddělení a finanční skupiny. Zvládne vyslechnout vedoucí pracovníky jednotlivých oddělení a na základě jejich požadavků realizovat nové nebo optimalizovat stávající řešení. Nebojí se určit priority, učit se nové produkty, oslovit obchodní partnery či další oddělení, aby se podílely na navrženém řešení. Dokáže navržené řešení zavést do běžného provozu a proškolit kolegy. Mít chuť hotová řešení stále posouvat a zlepšovat, aktivně sledovat dění ve skupině a přispívat tak k maximálnímu využití dostupných technologií.

CO POŽADUJEME

  • Minimálně 5 let praxe
  • Angličtina výhodou

TECHNOLOGIE, SE KTERÝMI SE U NÁS POTKÁŠ

  • Vmware
  • Windows (servery, pracovní stanice), Linux (servery)
  • .Net, PHP
  • VoIP
  • M365

CO ZA TO

Zajímavý plat a roční bonus k tomu. Práce u nás není nuda. Budeš se podílet na různých projektech, rozvíjet své znalosti, schopnosti a kompetence. Můžeš uplatnit své nápady. Na pracovišti jsou fajn kolegové, přátelská atmosféra, lidský přístup.

Nabízíme pěkné kanceláře ve Spielberk Office Centre Brno s relaxační zónou, velkým gaučem a dobrou kávu. K tomu příspěvek na stravování a středeční obědy zdarma. Podporujeme školení a využít lze další z řady firemních benefitů. A pokud budeš potřebovat klid na práci, home-office to jistí.

 

U nás poznáš jedinečnou kulturu pracovního prostředí, kde má každý možnost přeměnit svůj sen v realitu. Staň se i ty součástí Partners.

 

Využij této příležitosti, pošli nám svůj životopis na e-mail: personalni@partners.cz nebo si napiš o další informace.

 

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení