.NET DEVELOPER

CENTRÁLA V BRNĚ

Jsme Partners Financial Services, a.s., moderní finanční skupina s velkými vizemi i kapitálem na jejich realizace. Pomáháme více jak 600 tisícům klientů k lepšímu finančnímu životu.

Máme vlastní investiční společnost, pojišťovnu, síť kamenných poboček, budujeme penzijní společnost a vlastní banku. Přesto nejsme korporace, promluvit si s majitelem proto není sci-fi. Snažíme se změnit zaběhlé pořádky ve finančním sektoru, jsme inovátor a tvoříme nové koncepty.

Chceš být součástí FinTech? Láká tě vývoj zajímavých, v rámci trhu špičkových softwarových nástrojů? Seš schopný přežít v dynamickém prostředí? Staň se členem našich teamů!

Ano, hledáme vývojáře s velkým „V“

Jsme parta vývojářů, kteří nesnáší nudné a sáhodlouhé korporátní projekty, kde se musí potkat deset lidí, aby si řekli, jak se píše bubble sort. Jsme rozděleni na tři malé, ale o to více focusované týmy (říkejme jim například Alfa, Beta, Gama) a záleží jen na tobě tvých možnostech, zkušenostech a ambicích – co se chceš naučit a kam se chceš posunout.

O projektech a týmech:

Společným jmenovatelem projektů týmu ALFA je digitalizace. Smlouvy zásadně v elektronické podobě, podpisy dokumentů biometricky či vektorově. Díky ALFĚ například odzvonilo i kravaťákům, kteří z aktovky tahají upatlané prezentační slajdy, Kdo jako my vyhlásil válku papíru, pro toho je ALFA jak stvořená, hledáme někoho, kdo celý tým ještě víc nakopne a posune zase o kousek dál.

Tým BETA je zaměřený práci s klientelou a klientský servis. Pokud tě tedy láká vývoj nástrojů, díky kterým bude půl milionu lidí fakt happy a dostanou od nás přesně tu míru péče, kterou chtějí a potřebují, je BETA tým právě pro tebe.

Tým GAMA – zaměření na inovace napříč finanční trhem. Umí posbírat od většiny velkých bank, pojišťoven, investičních společností, penzijek i stavebních spořitelen byznysová data, sjednotit do jednoho datového modelu a přetavit je v zcela unikátní přidanou hodnotu pro klienta Do týmu hledáme někoho, kdo se nebojí pustit do vývoje věcí, které ještě nikdo nezkusil, a pro koho "frontend" není sprosté slovo, ale naopak starý známý kámoš.

Co musíš umět a zvládat?

  • Nesmí ti chybět znalost vývoje webových aplikaci za využití NET C#
  • Znalost technologií T-SQL, ASP.NET MVC, JavaScript, HTML, CSS
  • Další znalost TypeScript, Knockout, Sass a React
  • Schopnost učit se, samostatně myslet a přicházet s vlastními nápady

 

A co za to?

Velice zajímavý plat a k tomu roční bonus. Práce u nás není nuda. Budeš pracovat na různých projektech, rozvíjet své znalosti, schopnosti a kompetence. Můžeš uplatnit své nápady. Na pracovišti jsou fajn kolegové, přátelská atmosféra, lidský přístup. Nabízíme pěkné kanceláře ve Spielberk Office Centre Brno s relaxační zónou a velkým gaučem, dobrou kávu, stravenky příspěvek na stravování, středeční obědy a body do cafeterie. Podporujeme školení a využít můžeš další z řady firemních benefitů. A pokud budeš potřebovat klid na práci, home-office to jistí.

Zní to skvěle?

Pokud je tvá odpověď ano, neváhej a pošli nám své CV nebo si napiš o další informace na e-mail stepanka.svatkova@partners.cz

 

Těšíme se na dalšího skvělého kolegu či kolegyni! 

Chci být součástí týmu

Chráněno službou reCaptcha (ochrana soukromí - smluvní podmínky)

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení