Obchodník/obchodnice

CENTRÁLA V PRAZE nebo V BRATISLAVĚ

Jsme společnost NextPage Media. Provozujeme největší český portál o financích – web Penize.cz, který měsíčně navštíví více než 2 miliony čtenářů. Vydáváme časopisy FINMAG, HEROINE a FOOTBALL CLUB a weby Finmag.cz, Heroine.cz a Footballclub.cz. Připravujeme další projekty – máme totiž nemalé cíle a ambice expandovat. V tomto roce jsme na Slovensku spustili web o osobních financích peniaze.sk, s nímž plánujeme velké věci. Cílem je dostat web na úroveň českého portálu Penize.cz. Proto hledáme dalšího parťáka/parťačku, který si tento web vezme pod svá křídla.

KOHO HLEDÁME?

  • Někoho, kdo dokáže pochopit a prodat náš obsah tak, aby se k nám inzerenti vraceli s plnou peněženkou a dobrým pocitem;
  • Někoho, kdo už inzerci v médiích pár let prodával a nebojí se jak přímých klientů, tak agentur;
  • Někoho, kdo má kontakty na klienty mimo finanční branži a nebojí se je využít.

CO POŽADUJEME?

  • alespoň dva roky praxe obchodníka v mediích;
  • zkušenosti s přímými klienty i mediálními agenturami;
  • výborné komunikační dovednosti;
  • slušnou angličtinu;
  • samostatnost, odvahu, zodpovědnost;
  • zájem o finance (z počátku třeba i předstíraný);
  • ochotu učit se nové věci (nepředstíranou);
  • proaktivní přístup, dodržování dohod a zájem o detail.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • navazování nových obchodních partnerství jak s přímými klienty, tak s agenturami;
  • péče o stávající obchodní partnery.

NABÍZÍME:

  • peníze (kolik to bude, záleží na tom, co si s námi vyjednáte). Fixní složku a podíl z každého obchodu, který přinesete (10 % minimum);
  • nejsme ani korporát, ani start-up. Díky tomu vás „neupapírujeme“, ale máte jistotu, že tady budeme i za tři měsíce;
  • práci v našich kancelářích na Chodově v případě prodeje z CZ;
  • práci v našich kancelářích v Bratislavě v případě prodeje z SK.

Pokud se na této pozici už teď vidíte, napište nám krátký motivační dopis s vysvětlením, proč jste ten nebo ta pravá. Nezapomeňte poslat i CV na mail personalni@partners.cz

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení