OFFICE MANAGER / CUSTOMER CARE

CENTRÁLA V PRAZE

Do našeho týmu NextPage Media hledáme novou posilu! Kdo jsme? Provozujeme největší český portál o financích Peníze.cz, na který měsíčně přijde více než 2 miliony čtenářů. Vydáváme časopisy Finmag, Heroine a FootballClub a jejich webové mutace. Nově jsme taky na Slovensku, kde jsme úspěšně spustili web Peniaze.sk. A protože to všechno ve stávajícím týmu nestíháme, hledáme novou posilu na pozici Customer Care and Office Manager.

Náplň práce?

  • Správa předplatitelského kmene (akvizice a retence) a zákaznická podpora klientů našeho mediálního e-shopu.
  • Správa e-mailové databáze, příprava a rozesílka e-mailových kampaní a redakčních newsletterů.
  • Dílčí copywriterské úkony a pomoc marketingovému oddělení.
  • Odpovědnost za proces distribuce tištěných médií, knih a merchandisingu (včetně reklamací).
  • Odpovědnost za audit tištěného nákladů a správa autorských honorářů.
  • Administrativní podpora redakcí.

Co očekáváme?

  • Výborné komunikační dovednosti (asertivita, empatie…).
  • Schopnost samostatně řešit a vyřešit problém.
  • Psaní spisovnou češtinou (jsme mediální dům, nikoliv továrna na sardinky). Nehledáme novináře, ale potřebujeme někoho, kdo dokáže napsat text, za který se nebudeme v mediálním domě stydět.
  • Ochotu učit se nové věci.
  • Proaktivní přístup, dodržování dohod, pečlivost, zodpovědnost.

S čím pracujeme

  • MS Office, Teams, Trello, Mailchimp, Exponea, CMS a CRM (naučíme)

Co nabízíme?

  • Nejsme korporace, nejsme ani start-up. Takže tě neupapírujeme, ale máš jistotu, že tady budeme i za tři měsíce.
  • Zažiješ u nás otevřenou firemní kulturu, kde má každý možnost ukázat, že na to má, a měnit věci k lepšímu. Na pracovišti jsou fajn kolegové, přátelská atmosféra, lidský přístup a neomezené množství kávy.
  • Sídlíme v kancelářích v Praze na Chodově, ale občasný home office není problém.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Platové ohodnocení v rozmezí 40-55 tisíc podle zkušeností a praxe.

Chci být součástí týmu

Chráněno službou reCaptcha (ochrana soukromí - smluvní podmínky)

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení